Kino Kulta seansi

“Kino Kults”, “Acme Film Latvija” un k/t “Kino Citadele” aicina uz “The Matrix”

Leģendārā Vačovsku zinātniskās fantastikas filma “Matrikss” atgriežas uz LIELĀ ekrāna – piedāvā “Kino Kults”, “Acme Film Latvija” un k/t “Kino Citadele”!

03.12.2021

“Unfortunately, no one can be told what the Matrix is. You have to see it for yourself.” 

– Morpheus

Pirms nedaudz vairāk nekā 20 gadiem mēs sekojām baltajam trusim, izvēlējāmies sarkano tableti un devāmies aizspogulijā – un ne kino pasaule, ne mēs paši vairs nebijām tādi kā iepriekš! “The Matrix”, kas iznāca nu jau tālajā 1999. gadā, nešaubīgi ir izturējusi laika pārbaudi, šobrīd pelnīti tiekot uzskatīta par vienu no visu laiku labākajām fantastikas filmām, kuras ietekme uz kino, popkultūru un daudzām citām jomām ir nenovērtējama (tas, cik bieži tiek izmantota “sarkanās un zilās tabletes” analoģija, vien ir rādītājs).

Ar aizturētu elpu gaidām, ko jaunu un interesantu mums piedāvās franšīzes ceturtā daļa “The Matrix Resurrections”, kuras pirmizrāde gaidāma jau 22. decembrī. Bet, kamēr gaidām jauno augšupielādi “Matriksā”, izmantosim iespēju nedaudz novēloti, bet ne mazāk entuziastiski nosvinēt filmas aizgājušo 20 gadu jubileju ar “The Matrix” seansiem uz VISLIELĀKĀ mums pieejamā ekrāna k/t “Kino Citadele” ISENSE auditorijā un vislabākajā kvalitātē, kādu filma ir pelnījusi — tā ir remāsterēta 4K izšķirtspējā.

Leģendārā zinātniskās fantastikas kulta grāvējfilma. Hakeris Neo (Kianu Rīvzs) kopā ar Trīsvienību (Kerija-Anna Mosa) un Morfeju (Lourenss Fišberns) mēģina atbrīvot cilvēci no mašīnu varas, kuras pārstāv nāvējošā programma – Aģents Smits (Hugo Vīvings).

Let it all go – fear, doubt, and disbelief –, un piebiedrojieties mums filmas “The Matrix” īpašajos seansos no 1. decembra!

Biļetes jau pieejamas: https://kinokults.lv/matrix