Kino Kulta seansi

The Rover

11.09.2014

Mēs devāmies uz Kannām, lai atlasītu pa kādai filmai priekš “Kinoblogeri piedāvā” seansiem un šī ir pirmā filma, ko esam nolēmuši jums parādīt! Vasara ir blokbasteru laiks (kuru mēs pilnā sparā izbaudām visos citos seansos), bet šis būs nedaudz citāds, mierīgāks un art-sīgāks kino, tapēc aicinām visus uz filmu, kura ir skarba kā austrāļu vīri un sūra kā ķengura steiks, kā arī pierāda, ka Roberts Patinsons tomēr ir talantīgs un vērā ņemams aktieris. Visiem “Mad Max”, “The Proposition” un “Animal Kingdom” cienītājiem!

 Filma stāsta par pasauli 10 gadus pēc tās finansiāla sabrukuma, kurā likumiem vairs nav nekādas varas, un dzīve kļuvusi ārkārtīgi grūta. Filmas centrā ir vientuļnieks Ēriks (Gajs Pīrss), kurš klejo pa pamestām pilsētām un nomaļiem ceļiem. Kad noziedznieku banda nolaupa viņa auto, viņš dodas tiem pa pēdām un ceļā sastop bandas locekli Reju (Roberts Patinsons), kurš, būdams ievainots, pamests iepakaļ. Ērikam atliek vien paļauties uz Reja palīdzību, lai varētu sadzīt pēdas laupītājiem un atgūt savu automašīnu – vienīgo lietu, kas viņam ir būtiska. Bet kādēļ?

Ja filmas sižets pats par sevi nešķiet gana intriģējošs, lieku (bet ne lieki!) reizi atgādināsim par režisora Deivida Mišoda (David Michôd) iepriekšējo filmu –  “Dzīvnieku valstība” (“Animal Kingdom”), kas pierādīja sevi gan Austrālijā, gan arī visur citur pasaulē. Šoreiz režisors sagatavojis kārtīgu prāta mežģi un adrenalīna avotu postapokaliptiskā Austrālijas vidē (“Mad Max” fani, assemble!) ar lieliskiem aktieriem, kas apvienojumā ar “Kinoblogeri atbalsta un nevar sagaidīt, kad redzēs vēlreiz”  zīmogu ir iemesls, lai vakaru pavadītu kinoteātrī!

Kā ierasts, seanss norisēs ierastajās “Kinoblogeri piedāvā” tradīcijās – pirms filmas draudzīgas čalas un strīdi par to, kurš kurai komandai tad pieder (#TeamEdward vs. #TeamJacob), kam sekos Krēslas lielākā fana Sergeja @moosatov Musatova prezentācija. Bet tā kā filma, būtībā, ir par auto, tad konkurss šoreiz notiks zem mūsu lieldrauga Inchcape Motors karoga – galvenās balvas ieguvējs varēs veselu vīkendu vizināties pa Latviju ar auto kā tavs Gajs Pīrss pa Austrāliju (bet labāk mierīgāk). Nekur neizpaliks arī iemīļotie atbalstītāji Urban YogaLieliskaDāvana.lv un Coffee Inn, kā arī plakāti no HarryMovieArt.com – tukšām rokām aizies tikai tie, kas nezinās pareizās atbildes!

Tiekamies jau šī gada 12. septembrī, 18:15, k/t Kino Citadele 4. Auditorijā!