Treileri

Very nice – Borats atgriežas jaunās filmas treilerī

Great success – Borats Sagdijevs atgriežas uz mūsu ekrāniem.

01.10.2020

Kazahstānas žurnālists Borats Sagdijevs 14 gadus pēc saviem sākotnējiem piedzīvojumiem ASV jau pavisam drīz būs atpakaļ mūsu ekrānos ar filmas “Borat! Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan” turpinājumu, kas ir ticis pie tikpat krāšņa un vēl garāka nosaukuma – “Borat Subsequent Moviefilm: Delivery of Prodigious Bribe To American Regime For Make Benefit Once Glorious Nation of Kazakhstan”.

Šoreiz piedzīvojumos pa ASV plašajām ārēm Boratam dosies līdzi viņa meita, un, lai gan varētu likties, ka 14 gadu laikā kopš pirmās filmas iznākšanas cilvēki būtu mazāk gatavi uzķerties Sašas Barona Koena ierastajām ēverģēlībām, tā acīmredzot nav (to jau pierādīja arī viņa iepriekšējais projekts, seriāls “Who Is America?”) – par to varat pārliecināties gaidāmas filmas treilerī.

Filmu, par kuras eksistenci uzzinājām pavisam nesen (to arī apspriedām podkāstā), sev nogrāba “Amazon Prime Video” straumēšanas platforma, kur tad arī būs gaidāma otrā “Borata” pirmizrāde jau 23. oktobrī – tieši laikā pirms ASV prezidenta vēlēšanām. (Džefam Beizosam, “Amazon” vadītājam, kuram pieder arī “The Washington Post” avīze, ir īpašs naids pret šībrīža prezidentu Donaldu Trampu.)

Atkalsatikšanās ar Boratu līdz ar to mūs gaida jau pavisam, pavisam drīz, bet, ja, jūsuprāt, Sašas Barona-Koena dzīvē nekad nevar būt par daudz, tad vēl nedēļu iepriekš, 16. oktobrī, “Netflix” straumēšanas platformā būs iespējams izbaudīt viņa aktiermākslu kā… nopietnam aktierim Ārona Sorkina jaunākajā filmā “The Trial of the Chicago 7” (šur tur jau Baronam-Koenam par šo filmu tiek jau piesolīta “Oskara” nominācija).

“Borat Subsequent Moviefilm: Delivery of Prodigious Bribe To American Regime For Make Benefit Once Glorious Nation of Kazakhstan” būs pieejama “Amazon Prime Video” no 23. oktobra!