Treileri

Kinoblogeri aicina Setu Rogenu uz Latviju, nepieciešama JŪSU palīdzība!

25. augustā notiks “Kinoblogeri piedāvā” un Cēsu alus organizētais īpašais pirmizrādes seanss neprātīgajai animētajai komēdijai “Cīsiņu klubs” (Sausage Party). Bet tas nav viss - mūsu mērķis ir uzrunāt un uz Latviju atvest pašu galveno "Cīsiņu balles" (un citu filmu) vaininieku, Setu Rogenu! Ar JŪSU palīdzību, protams!

25.07.2016

Šī gada 25. augustā k/t “Kino Citadele” notiks “Kinoblogeri piedāvā” un Cēsu alus organizētais īpašais pirmizrādes seanss neprātīgajai animētajai komēdijai “Cīsiņu klubs” (Sausage Party). Bet tas nav viss – mēs vēlamies uz seansu uzaicināt pašu Setu Rogenu un mums ir nepieciešama jūsu palīdzība!

Kā zināms, ir vismaz 1 000 000 iemeslu, kādēļ Setam Rogenam būtu jāatbrauc uz Latviju, bet mums nevajag nemaz tik daudz – svarīgākais no tiem tāpat ir filmas “Cīsiņu klubs” īpašais #kinoblogeri pirmizrādes seanss, kuru visforšāk būtu noskatīties kopā. Lai Sets mūs sadzirdētu, esam sagatavojuši īpašu video, kurā mūsu draugi atbild uz vienu, bet ļoti svarīgu jautājumu – “Kādēļ Setam Rogenam būtu jāatbrauc uz Latviju?”, un mēs AICINĀM JŪS VISUS pievienoties mums šajā akcijā, kas ir ārkārtīgi vienkārši:

1. Iedvesmojies no mūsu sagatavotā video (raksta augšā);

2. Iefilmē (ar telefonu, aipadu, kameru… kā gribi!) savu 10-15 sekundes garu video, kurā sniedz atbildi uz jautājumu “Kādēļ Setam Rogenam būtu jābrauc uz Latviju?”

3. Nosūti to mums uz kinoblogeri (at) gmail.com ar subj. “Sets Rogens brauc uz Latviju” līdz pat 1. augustam ieskaitot!

Tālāko mēs nokārtosim – visus iesūtītos video mēs samontēsim vienā supervideo, kuru nogādāsim Setam personīgi (caur starpniekiem), un, jo labāki būs jūsu iemesli, jo lielāka iespēja, ka aktieris tiešām atbrauks uz Latviju! Uz filmas pirmizrādi vai vispār – to mēs vēl sapratīsim…

Tāpēc vēlreiz, sekojoši – izdomājam oriģinālāko uzaicinājumu, kas nepārsniegtu 10-15 sekundes, nofilmējam ar jebkuru video filmējošu ierīci (kaut vai ledusskapi, ja tāds ir) un sūtam uz kinoblogeri (at) gmail.com līdz pat 1. augustam, tālākais paliek mūsu ziņā – informēsim par panākumiem un ceram sagaidīt aktieri Latvijā jau pavisam drīz!

Kurš gan, mazliet (vai normāli) uzpīpējot, nav aizdomājies par eksistencionālām lietām – ko īsti domā suņi un kaķi, kapēc saule spīd, vai, piemēram, kas īsti notiek ar produktiem ledusskapī? Cik labi, ka mēs neesam vieni savās pārdomās! Holivudas skandalozākais komiķis Sets Rogens (“Sliktie kaimiņi”, “Sekss, narkotikas un zvaniņš skan”, “Intervija ar diktatoru”) piedāvā pirmo animācijas komēdiju pieaugušajiem – “Cīsiņu klubs” par pārtikas neticamajiem piedzīvojumiem lielveikalā! Ēdamdraugiem būs jāuzzina atbilde uz svarīgāko jautājumu: vai pastāv dzīve ārpus lielveikala un kas notiek ar pārtiku, kad tā nonāk cilvēku virtuvē… atbildes jūs PĀRSTEIGS, ŠOKĒS un neprātīgi SASMĪDINĀS!

Lomas, protams, ierunājuši visi Seta Rogena Holivudas bandas biedri, tai skaitā Džeimss Franko, Pols Rads, Selma Hajeka, Kristena Vīga, Džona Hils, Edvards Nortons, Maikls Cera, Denijs Makbraids un daudzi citi… Šis būs ļoti, ļoti, ļoti, ļoti īpašs seanss!

Filma tikai skatītājiem, kas sasnieguši 16 gadu vecumu! Pie ieejas pārbaudīsim arī kabatas, tapēc zaļo un gandžu labāk atstāt mājās… līdz seansa beigām!  Īpašais “Kinoblogeri piedāvā” un Cēsu alus organizētais “Sausage Party” seanss šī gada 25. augustā k/t “Kino Citadele”! Biļetes drīz!