Treileri

“Call me Mank” – Deivida Finčera “Mank” pilnais treileris

Viena no kino fanu šī gada gaidītākajām filmām, Deivida Finčera vēsturiskā drāma "Mank" pie skatītājiem nonāks jau pēc pusotra mēneša, bet pagaidām – pilnais treileris.

21.10.2020

Pirms pāris nedēļām tikām iepriecināti ar pirmajiem oficiālajiem treilerkadriem no gaidāmās Deivida Finčera vēsturiskās drāmas “Mank”, bet nu klāt ir arī pilnais treileris, sniedzot vēl plašāku ieskatu režisora nākamajā veikumā.

“Mank” stāstīs par leģendārās filmas “Pilsonis Keins” tapšanas aizkulisēm, uz to lūkojoties no scenārija autora Hermana Mankeviča perspektīvas. Galvenajā jeb Hermana Mankeviča lomā redzēsim Geriju Oldmenu (gan jau “Netflix”, ar kuriem Finčeram laika gaitā ir izveidojušās īpaši labas attiecības, no sirds centīsies sagādāt aktierim viņa otro “Oskaru” karjerā), palīgā viņam nāks Amanda Seifrīda, Lilija Kolinsa, Čārls Dēnss, Toms Bērks un daudzi citi.

Kā jau minējām iepriekš, “Mank” būs Finčera atgriešanās filmu lauciņā pēc ilgākas pauzes (viņa iepriekšējā filma bija 2014. gadā iznākusī “Gone Girl”), un viss liecina, ka pašam Finčeram tā būs īpaši personīgi tuva – filmas scenāriju pirms daudziem gadiem uzrakstīja viņa tēvs.

Filma būs pieejama “Netflix” straumēšanas platformā no 4. decembra.