Treileri

“Spektrs” x Singapūras Satīns: “Mans draugs – nenopietns līķis”

Kinoprojekts “Spektrs” un latviešu repa supergrupa “Singapūras Satīns” nāk klājā ar filmai “Mans draugs - nenopietns līķis” veltītu kompozīciju un īpašo muzikālo treileri! Filmas neparastais saturs un vizuālais tēls apvienojumā ar "Singapūras Satīna" īpatnējo skanējumu un dziesmu tekstiem radīja savienojumu, kuram līdzīgs Latvijā vēl nav pieredzēts.

30.08.2016

Kinoprojekts “Spektrs” un latviešu repa supergrupa “Singapūras Satīns” nāk klājā ar filmai “Mans draugs – nenopietns līķis” veltītu kompozīciju un īpašo muzikālo treileri!

Kinoprojekts “Spektrs” un Labs Kino piedāvā vienu no gada neparastākajām, savdabīgākajām un arī provokatīvākajām filmām “Mans draugs – nenopietns līķis” (“Swiss Army Man” ). Tieši tādēļ vērsāmies pie Latvijas neparastākās, savdabīgākās un arī provokatīvākās supergrupas “Singapūras Satīns” ar lūgumu ierakstīt īpaši filmai veltītu kompozīciju – un Satīns nepievīla! Filmas neparastais saturs un vizuālais tēls apvienojumā ar “Singapūras Satīna” īpatnējo skanējumu un dziesmu tekstiem radīja savienojumu, kuram līdzīgs Latvijā vēl nav pieredzēts.

“Mans draugs – nenopietns līķis” īpašais muzikālais treileris
YouTube: https://youtu.be/2OI37PbwZJw
Facebook: https://www.facebook.com/kinospektrs/videos/1188258441217877/

Swiss Army Man, Mans draugs – nenopietns līķis

“Pirmo reizi nācās darīt kaut ko tamlīdzīgu, taču process un rezultāts ir interesants. Dziesmā centāmies atspoguļot filmas atmosfēru, kā arī pāris konkrētas ainas. Skaidrs ir tas, ka dziesma pēc filmas noskatīšanās skatītājam iegūs jaunu vērtību.”Kristaps Strūbergs aka SU$HI TAKEØUT, “Singapūras Satīna” dalībnieks.

“Muzikālā pavadījuma iedvesmas avots ir filmas pamatā esošā lieliskā prasta humora un emocionāli nopietnā vēstījuma saspēle. Īpašu noskaņu, protams, piešķir arī par dārgu naudu iegādātie klavieru sampli, kas pielīdzināmi enģeļu kora balsīm vasaras saulrietā.”Niks Evalds aka DJ Džons Gucci, mūzikas autors.

“Neparasta un unikāla filma pieprasa sev tikpat neparastus un unikālus sadarbības partnerus, un mums uzreiz bija skaidrs, ka “Singapūras Satīns” ir īstais partneris tik īpašam un labā nozīmē trakam projektam, jo spēs pilnībā uzķert filmas autoru paustās domas!”Sergejs Musatovs, kinoprojekta “Spektrs” līdzdibinātājs.

Swiss Army Man, Mans draugs – nenopietns līķis

Henks (Pols Dano) ir cietis kuģa katastrofā un attapies viens uz neapdzīvotas salas. Izmisumā jau gandrīz nolēmis padarīt sev galu, viņš piepeši atrod vēl vienu krastā izskaloto… kurš gan jau ir miris. Taču kompānija ir un paliek kompānija, un ar Menija (Daniels Redklifs) palīdzību Henkam ir iespēja ne tikai saglabāt veselo saprātu, bet arī nonākt mājās… Filma ir saņēmusi Sandensas kinofestivāla balvu par labāko režiju Denam Šeinertam un Danielam Vonam.

Kompozīcija, iespējams, būs dzirdama arī supergrupas topošajā albumā, bet filma “Mans draugs – nenopietns līķis” Latvijas kinoteātros no 2. septembra, bet īpašos ziņkārīgo seansos – jau no 29. augusta! Seansu datumi un laiki: http://kinospektrs.lv/swiss-army-man/

Paldies par draudzību vienu!