Treileri

“Sully” treileris: Īstvuds un Henkss planē pēc “Oskara”

Jauns gads, jauna Klinta Īstvuda filma - par spīti vecumam temps ne tikai nepazeminās, bet pat pieaug. Meistara jaunākais režijas darbs "Sully" mums varētu būt īpaši tuvs, jo tieši ASV dzīvojošā latvieša Jāņa Krūma fotogrāfija, kas atspoguļo "Miracle on Hudson" notikumu, ir viena no zināmākajām pasaulē.

10.07.2016

Jauns gads, jauna Klinta Īstvuda filma – par spīti vecumam temps ne tikai nepazeminās, bet pat pieaug. Meistara jaunākais režijas darbs “Sully” mums varētu būt īpaši tuvs, jo tieši ASV dzīvojošā latvieša Jāņa Krūma fotogrāfija, kas atspoguļo “Miracle on Hudson” notikumu, ir viena no zināmākajām pasaulē. Ar filmu, protams, tam ir tikai pastarpināts sakars (bet esiet gatavi par to dzirdēt katrā ziņā par filmu. Visticamāk, arī šajā resursā).

Kā rāda treileris, mūs sagaida tradicionāla, bet spraiga biogrāfiskā filma, kas “balstīta uz patiesiem faktiem” un sevī iekļaus gan pašu dramatisko notikumu, gan arī ne mazāk dramatiskus notikumus pirms un pēc avārijas, kā mēs to jau esam pieredzējuši daudzās citās filmās. Klints Īstvuds pēdējā laikā reti kad šauj garām (varbūt vien ar “Jersey Boys”), bet kompāniju viņam sastādīs ne tikai divkārtējais “Oscar” balvas ieguvējs Toms Henkss pilota Čelsija Salenbergera lomā, bet arī Ārons Ekhārts, Lora Linnija un pēc seriāla “Breaking Bad” pazīstamā Anna Gunna.

Lai cik tas neizklausītos neticami, šī ir pirmā (!) reize, kad savu ilggadējo karjeru laikā kādā filmā sadarbojas Klints Īstvuds un Toms Henkss! Un lai cik vēl neticamāk tas neizklausītos, režijas un kino vecmeistars gandrīz visu filmu uzņēma ar jaunākās paaudzes IMAX kamerām – cerams, ka šīs pūles būs iespējams novērtēt arī mums. Kopumā ticam, ka “Sully” būs lielisks papildinājums aviofilmu vācelītē un labs double-feature ar Roberta Zemekisa “Flight”. Un varbūt pat ar “Con-Air”!

“Sully” pirmizrāde Latvijā paredzēta jau šī gada 9. septembrī!