Treileri

“The Gunman” treileris

Šons Penns atgriezās viesnīcas numuriņā, ar jau ierastu kustību ieslēdza TV un ielēja sev ikvakara viskija glāzi... kura jau pēc pāris sekundēm lidoja pret sienu, jo pa TV ekrānu plosījās Laiems Nīsons vienā no "Taken" epopejām.

02.03.2015

Reiz, kādas filmēšanas starplaikos, intelektuālais aktieris un divu “Oskara” balvu laureāts Šons Penns atgriezās viesnīcas numuriņā, ar jau ierastu kustību ieslēdza TV un ielēja sev ikvakara viskija glāzi… kura jau pēc pāris sekundēm lidoja pret sienu, sašķīstot sīkās drumstalās, jo pa TV ekrānu plosījās Šona laikabiedrs Laiems Nīsons vienā no “Taken” epopejām.

“Es arī tā varu, es arī tā daru!” – norūca Šons Penns, jo viens ir šķobīt sejas Kinoakadēmijas priekšā, bet pavisam cits ir skraidīt pa džungļiem ar liela kalibra stroķi, traukties ātros auto lejā no tiltiem un mīlēt karstas sievietes, kā to patiesībā vienmēr ir gribējies (un ne tikai kino)! Un beidzot ballītēs Laiemam Nīsonam varēs acīs skatīties… Domāts – darīts, un nu jau projektā “Šāvējs” (“The Gunman”) rindā aiz Penna stājas ne mazāk atzītie, bet arī asa sižeta piedzīvojumu kārie Havjērs Bardēms un Idriss Elba, un tas viss patiešām filmā no “Taken” (pirmās daļas) režisora! “Dial B for Badass”, šī gada “Sabotāžā” ir klāt – dāmas spiedz, vīri piekrītoši norūc!

Filmu skatīsimies arī “Kinoblogeri piedāvā” seansu ietvaros – lai nepalaistu garām, sekojiet mums sociālajos tīklos Facebook un Twitter, kā arī obligāti piesakieties 31337 e-pastu listei (rakstiet uz kinoblogeri (at) gmail.com), kas pirmā saņem informāciju par gaidāmajiem seansiem un citiem labumiem!