Treileri

Treileru krātuve – 13. oktobris

Šonedēļ treileru krātuve īpaši piepildīta – gan ar filmām (tostarp intriģējošām un... mazāk intriģējošām), gan ar seriāliem (favorīti atgriežas, kā arī "The Stand"!).

13.10.2020

Ikdienas skrējienā nav laika izsekot līdzi visiem treileriem, kas tiek izlaisti ik dienas lielos apjomos? Tad šis iknedēļas jauno treileru apkopojums būs tieši laikā – par to, kas tad interesants mūs gaida tuvākajā un reizēm arī ne tik tuvākajā, bet tomēr pārskatāmajā nākotnē gan uz lielajiem, gan uz mazajiem ekrāniem.

Filmas

Archenemy

Režisors: Ādams Īdžipts Mortimers
Lomās: Džo Mangianello, Skailans Brukss, Zolija Grigsa, Pols Šīrs, Eimija Saimeca, Glens Hovertons

To, vai Džo Mangianello atveidotajam “DC Comics” superļaundarim “Deathstroke” kādreiz vispār tiks dota iespēja izpausties tā kārtīgi (pagaidām esam viņu redzējuši tikai “Justice League” nelielā “cameo” lomiņā), rādīs laiks (Mangianello pats noslēpumaini klusē par to, vai ir piefilmējis kaut ko jaunu topošajai Zeka Snaidera filmas versijai), bet, kamēr šī varoņa izdarības ir iepauzētas, Mangianello var izpausties kā cits varonis – Makss Fists, kurš, kā pats apgalvo, ir nonācis uz Zemes no citas dimensijas, pa ceļam zaudējot savas superspējas. Viņš sadraudzējas ar vietējo tīni, kurš ir vienīgais, kas tic Fista stāstam, bet jautājums, vai tam vajadzētu ticēt, protams, paliek atklāts. Kamēr gaidām #SnyderCut, iztiksim ar šo. 

Uz ekrāniem pie mums: TJR


Black Bear

Režisors: Lorenss Maikls Līvains
Lomās: Obrija Plaza, Sāra Gadona, Kristofers Abots

Visu cauru gadu ik pa brīdim kā tādi lietus pilieni turpina parādīties pa kādai filmai, kas savu pirmizrādi piedzīvoja (nu jau šķietami tik tālajā) janvārī Sandēnsas kino festivālā. Arī filma “Black Bear”, kas tiek raksturota kā savdabīgs žanru mikslis (kaut kas starp komēdiju, drāmu un trilleri), pieder šai kategorijai, jo šī filma ar vienmēr lielisko Obriju Plazu galvenajā lomā debitēja tieši šajā neatkarīgo filmu festivālā. Filma stāstīs par kādu pāri, kuri ielūdz pie sevis paciemoties kādu jaunu sievieti, kura ir režisore un aktrise pati savās filmās un kura meklē iedvesmu jaunai filmai. Visu trīs personāžu dzīves, protams, neizbēgami sapinas vienā mudžeklī… Vai māksla prasīs upurus?

Uz ekrāniem pie mums: TJR


Buddy Games

Režisors: Džošs Duhamels
Lomās: Džošs Duhamels, Olīvija Manna, Džeimss Rodejs, Kevins Dilons, Dens Bakedāls, Dakss Šepards

Ja nu ir kāds, kas izjūt patiesu “Grown Ups” franšīzes trūkumu organismā, tad par šī deficīta aizpildīšanu, šķiet, parūpēsies Džošs Duhamels ar savu debiju režijā “Buddy Games” – klāt vēl pieberot krietnu devu absurdas vardarbības. Filma stāstīs par bariņu draugu, kuri nu jau kā pieaugušie satiekas, lai piedalītos “Buddy Games” – visnotaļ absurdos, nereti vardarbīgos pārbaudījumos, lai gan pārbaudītu savas ciešās draudzības saites, gan noskaidrotu, kurš tad ir visizturīgākais. Filma bija gatava vēl pagājušā gada februārī, taču pie skatītājiem nonāks vien šogad – secinājumus varam izdarīt paši.

Uz ekrāniem pie mums: TJR


Chick Fight

Režisors: Pols Leidens
Lomās: Malina Akermane, Aleks Boldvins, Bella Torna, Dulse Slouna, Kevins Konolijs

Vēl pavisam nesen visus “Netflix” seriāla “GLOW” fanus pamatīgi saskumdināja ziņas par to, ka, lai gan seriālam bija oficiāli apsolīta ceturtā sezona, “Netlflix” tomēr beigu beigās pārdomāja un seriālu atcēla, neskatoties uz to, ka ceturtā sezonas filmēšana jau pat bija iesākta. Līdz ar šīm ziņām filmas “Chick Fight” treilera iznākšanas “timing” sanāk tāds savdabīgs – filma, kas stāstīs par sieviešu “cīņas klubu”, diez vai kādam spēs aizpildīt “GLOW” radīto tukšumu sirdī, bet, ja godīgi, par pašu “Chick Fight” neko īpaši daudz pateikt nevar, treileris te izsaka visu.

Uz ekrāniem pie mums: TJR


Come Away

Režisore: Brenda Čepmena
Lomās: Andželīna Džolija, Deivids Ojelovo, Keira Čansa, Džordans Nešs, Gugu Mbata-Rova, Maikls Keins, Dereks Džakobi

Krāšņu, fantāzijas pilnu pasaku filmu kvotu šogad palīdzēs aizpildīt Brendas Čepmenas (“Brave”) veidotā filma “Come Away”, kas savā sižetā kopā sablenderēs divus dažādus mums labi zināmus stāstus (“Pīteru Penu” un “Alisi Brīnumzemē”) jaunā kokteilī – cerams, ar labiem rezultātiem. Vienā no galvenajām lomām redzēsim pēdējā laikā uz ekrāniem krietni retāk viesojošos Andželīnu Džoliju, par ko vienmēr ir prieks (un neaizmirsīsim, ka viens no viņas nākamajiem iznācieniem būs “Marvel” kino pasaulē filmā “The Eternals”, kas, protams, kā jau daudz kas cits ir pārcēlusies uz nākamo gadu).

Uz ekrāniem pie mums: 11.12.2020. (kinoteātros)


Everybody’s Talking About Jamie

Režisors: Džonatans Baterels
Lomās: Makss Hārvuds, Sāra Lenkešīra, Lorena Patela, Ralfs Ainesons, Ričards E. Grānts

11. oktobris, kad ASV un arī citur tiek atzīmēta nacionālā “Coming Out” diena, nebija nejauši izvēlēts datums, kurā debitēt gaidāmā mūzikla “Everybody’s Talking About Jamie” treilerim – filma stātīs par 16 gadus veco Džeimiju, kurš jūtas neiederīgs savā skolā, jo atšķirībā no citiem vienaudžiem, kas sapņo par “īstiem” darbiem un karjerām, Džeimija sapnis ir kļūt par “drag queen”. Filmas pamatā ir mūzikls ar tādu pašu nosaukumu, kas debitēja 2017. gada februārī Šefīldā, jau tā paša gada novembrī nonākot arī Vestendā, savukārt mūzikls ir balstīts uz 2011. gadā iznākušas dokumentālās filmas.

Uz ekrāniem pie mums: 22.01.2021. (kinoteātros)


Fatman

Režisori: Ešons Nelmss, Ians Nelmss
Lomās: Mels Gibsons, Valtons Goginss, Marianna Džīna-Baptista

Ja cukurotajā “Netflix”, “Hallmark” un citu veidotajā Ziemassvētku filmu juceklī jums sāk prasīties pēc kaut kā skarbāka, kas sirdī un būtībā būtu tuvāks “Bad Santa” filmai, tad, iespējams, to atradīsiet gaidāmajā melnajā komēdijā “Fatman”, kur Ziemassvētku vecītis ir spiests atvairīt algota slepkavas uzbrukumus pēc tam, kad kaitinošam divpadsmitgadniekam dāvanas vietā svētkos ir atnesis žagarus (vai, kā tas pieņemts ASV, ogles gabalu). Te vēl vērts piebilst, ka Ziemassvētku vecīti atveido neviens cits kā Mels Gibsons, līdz ar to šis Ziemassvētku vecītis nav gluži mums tik pierastais omulīgais tēls.

Uz ekrāniem pie mums: TJR


Horizon Line

Režisors: Mikaels Marsimens
Lomās: Aleksandrs Dreimons, Elisona Viljamsa, Kīts Deivids, Pērla Makija, Amanda Kāna

Cik filmās vai seriālos jūs esat redzējuši situācijas, ka lidojuma laikā pēkšņi nomirst pilots, kā rezultātā nabaga pasažieriem jāmetas glābt situāciju (tas ir, savas dzīvības) pašiem? Droši vien, ka to nav iespējams pat saskaitīt, bet filma “Horizon Line” cer, ka šajā tik labi zināmajā situācijā varēs iedvest jaunas vēsmas (“Airplane!” – tikai nevis komēdija, bet trilleris). Tiem, kam ir bail no augstuma vai kam lidošana nekad nav likusies pārāk saistošs laika pavadīšanas veids, droši vien labāk turēties pa gabalu no šīs filmas, bet tiem, kam pietrūkst ceļošanas mūslaikos, – lieliska iespēja sev atgādināt, kāpēc reizēm labāk palikt mājās, nevis kāpt lidmašīnā.

Uz ekrāniem pie mums: 11.12.2020. (kinoteātros)


The Human Voice

Režisors: Pedro Almodovars
Lomās: Tilda Svintone

Ikdienā par īsfilmām diez ko bieži nesanāk runāt (bet vajadzētu), taču arī šajā kino jomā bieži vien ir ļoti daudz kā interesanta, kam pievērst uzmanību. Turklāt it sevišķi, ja savus spēkus īsfilmas vajadzībām ir apvienojušas tādas personības kā režisors Pedro Almodovars un aktrise Tilda Svintone. “The Human Voice”, kas ir balstīta uz Žana Kokto lugas ar tādu pašu nosaukumu, pirmizrādi piedzīvoja nesen notikušajā Venēcijas kino festivālā, kur saņēma sajūsmas pilnas atsauksmes, tā ka nekādi nieki vai aušības te nav – viss “pa nopietno”.

Uz ekrāniem pie mums: TJR


Leap of Faith

Režisors: Aleksandrs O. Filipe

Filmas par filmām ir īpašs dokumentālā žanra apakšžanrs, kas kino faniem jau izsenis ir bijis īpaši interesants. Gaidāmā dokumentālā filma “Leap of Faith” sniegs iespēju režisoram Viljamam Frīdkinam sīki un smalki atskatīties uz vienu no viņa izcilākajiem darbiem un vienu no visu laiku labākajām šausmu filmām “The Exorcist”. Visticamāk, obligāta skatāmviela gan visiem Frīdkina faniem, gan šausmu žanra cienītājiem – iespēja izzināt Frīdkina iedvesmas avotus, veidojot filmu, viņa pieeju stāstam, mākslinieciskās izvēles un daudz, daudz ko citu, ar ko režisors atklāti dalījās intervijās ar “Leap of Faith” veidotājiem.

Uz ekrāniem pie mums: TJR


Mortal

Režisors: Andrē Ovredāls
Lomās: Nats Vulfs, Prijanka Bose, Ibena Akerlija, Artūrs Hakalati

Režisors Andrē Ovredāls ir aizņemts cilvēks – vēl pagājušogad iznāca viņa režisētā šausmu filma “Scary Stories to Tell in the Dark”, bet jau šogad viņam bija gatavs nākamais veikums, ar kuru viņš atgriezās tuvāk dzimtajai Norvēģijai. “Mortal”, kas iedvesmu esot smēlusies skandināvu mitoloģijā, stāsta par kādu jaunieti, kurš atklāj, ka viņam piemīt teju dievišķas superspējas (skandināvu mitoloģijas dievu stilā). Galvenajā lomā būs redzams Nats “nejauciet mani ar Aleksu” Vulfs (“The Fault in Our Stars”, “Paper Towns” un… “Death Note”), kurš nomainīja oriģināli paredzēto Robertu Šīhanu – vai tas ir “upgrade” vai “downgrade”, atstāsim katra paša ziņā.

Uz ekrāniem pie mums: TJR


News of the World

Režisors: Pols Grīngrāss
Lomās: Toms Henkss, Helēna Zengela, Maikls Kovīno, Elizabete Mārvela

2013. gadā iznākušais trilleris “Captain Phillips” pierādīja, ka kombinācija “Pols Grīngrāss + Toms Henkss” strādā vienkārši lieliski, tāpēc ziņas par to, ka abi ir ķērušies klāt pie jaunas sadarbības, uzņēmām silti, turklāt arī šajā filmā Henkss atveido “kapteini”. Par spīti tam, ko varētu likt padomāt nosaukums, “News of the World” nebūs spraigs trilleris par kādu avīzi (tāds jau Henksam bija kopā ar Stīvenu Spīlbergu“The Post”), bet gan skarbs izdzīvošanas stāsts Amerikas nekurienē. Henkss atveidos Pilsoņu kara veterānu, kurš piekrīt nogādāt meiteni, kura pirms vairākiem gadiem tika nolaupīta, pie viņas tantes un tēvoča. Filma ir balstīta uz 2016. gadā iznākušas grāmatas ar tādu pašu nosaukumu.

Uz ekrāniem pie mums: 05.02.2021. (kinoteātros)


Nine Days

Režisors: Edsons Oda
Lomās: Vinstons Djūks, Zazija Bītsa, Bils Skarsgārds, Benedikts Vongs, Tonijs Heils

“Nine Days” ir vēl viena filma, kas ir aizķērusies no Sandēnsas kino festivāla, kur tā, starp citu, saņēma balvu par scenāriju. Šķiet, ne velti, jo filmas ideja ir ļoti fascinējoša – Vinstons Djūks atveido noslēpumainas vietas (? – pieņemsim) darbinieku, vērojot cilvēku dzīves, līdz kāds no viņa novērotajiem cilvēkiem iet bojā. Līdz ar to ir radusies brīva vieta kādai jaunai dzīvībai, tāpēc pie Djūka atveidotā varoņa ierodas jaunas dvēseles, kuras savā starpā konkurēs par iespēju tikt pie dzīvošanas. Tām dvēselēm, kuras netiek atzītas par gana labām, draud aizmirstība… “Nine Days” ir Edsona Oda debija pilnmetrāžas filmu režijā, un viņš pats ir arī filmas cenārija autors.

Uz ekrāniem pie mums: TJR


Operation Christmas Drop

Režisors: Martins Vuds
Lomās: Keta Greiema, Aleksandrs Ludvigs, Virdžīnija Medsena

Nekur nepazudīs arī jau iepriekš, pie “Fatman” minētās cukurotās “Netflix” Ziemassvētku filmas – tuvojoties decembrim, ar tādām tiksim apgādāti biezā slānī. Te jūs gaidīs gan vienkārši komēdijas, gan muzikālas filmas visai ģimenei, gan romantiskas komēdijas, gan romantiskas puskomēdijas, gan… Nu, viss, ko vien var (ne)vēlēties. Arī filma “Operation Christmas Drop”, kuras sižetu izskaidrot ir bezcerīgi (un vai vajag?), ietilpst šajā svētku filmu kategorijā, tā ka, ja šie stāsti jums iet pie sirds, tad šis arī noteikti būs vēl viens nosaukums, ko pievienot “pleilistei”. Ja ne, tad vienkārši “skip” – lai citiem tiek tas prieks!

Uz ekrāniem pie mums: 05.11.2020. (“Netflix”)


Promising Young Woman

Režisore: Emeralda Fenela
Lomās: Kerija Maligana, Bo Bērnhems, Elisona Brī, Klensijs Brauns, Dženifera Kūlidža, Konija Britone, Laverna Koksa, Adams Broudijs, Makss Grīnfīlds, Kristofers Mincs-Plasse, Alfrēds Molina

Keriju Maliganu lielākoties esam pieraduši redzēt vai nu drāmās, kuru darbība norisinās kādā jau aizgājušā laikā (“Wildlife”, “An Education”, “Far From the Madding Crowd”), vai vienkārši drāmās (“Shame”, “Never Let Me Go”). Tāpēc būs interesanti pavērot, ko viņai izdosies paveikt nešpetnā trillerī “Promising Young Woman”, kas stāstīs par kādu jaunu sievieti, kura naksnīgās stundas izmanto, lai izķertu un sodītu vīriešus, kas uzmācas bezpalīdzīgām sievietēm. Pat ja filma uz sevi liktās cerības neattaisnos, tās treileros izmantotā Britnijas Spīrsas dziesmas “Toxic” kaverversija vien būs bijusi ko vērta.

Uz ekrāniem pie mums: TJR (bet būs kinoteātros)


Wolfwalkers

Režisori: Toms Mūrs, Ross Stjuarts
Lomās: Onora Nīfsija, Eva Vitakere, Šons Bīns, Marija Doila Kenedija, Saimons Makbērnijs

Kad nogurstam no visurapkārtesošā datorizētās animācijas stila, tad jāmeklē patvērums citur, un burvīgas alternatīvas atradīsiet animācijas studijas “Cartoon Saloon” piedāvājumā. Studijas līdz šim skaļākie un atzītākie veikumi ir bijušas brīnišķīgās filmas “The Secret of Kells” un “The Breadwinner”, kuras abas izpelnījās nominācijas “Oskara” balvai animācijas kategorijā. Studijas jaunākais veikums ir filma “Wolfwalkers”, kas sola aizraujošus piedzīvojumus, krāšņu animāciju un emocionālu stāstu – visu, ko vien varam vēlēties no labas animācijas filmas. Filmas pirmizrāde notika pirms mēneša Toronto kino festivālā, kur “Wolfwalkers” izpelnījās ļoti labas atsauksmes.

Uz ekrāniem pie mums: 11.12.2020. (“Apple TV+”)


Seriāli

American Gods

Veidotājs: Čārlzs E. Eglijs
Lomās: Rikijs Vitls, Emīlija Brauninga, Jetīde Badaki, Brūss Lenglijs, Omids Abtahi, Ians Makšeins, Denijs Treho, Krispins Glovers, Merilins Mensons

Pēc visnotaļ skaļi izskanējušās un atzītās pirmās sezonas seriāls “American Gods”, kas ir balstīts uz Nīla Geimena romāna ar tādu pašu nosaukumu, kaut kā nedaudz ir pieklusis ažiotāžas ziņā, bet fakts paliek fakts – drīzumā būs klāt jau trešā seriāla sezona, kur cīņa starp jaunajiem un vecajiem dieviem turpināsies ar jaunu sparu. Aizkadrā mahinācijas laika gaitā ir notikušas pamatīgas – oriģinālie seriāla veidotāji Braiens Fullers un Maikls Grīns pameta seriālu pēc tam, kad bija uzrakstījuši aptuveni pusi no otrās sezonas scenārijiem, stafete tālāk tika nodota Džesijam Aleksandram, kurš amatā noturējās knapi septiņus mēnešus, savukārt trešā sezona ir nonākusi Čārlza E. Eglija rokās (redzēsim, kā viņam būs gājis – vismaz pagaidām fakts, ka viņš un Geimens jau plānojot ceturto sezonu, liecina par to, ka Eglijs ir bijis veiksmīgāks par savu priekšgājēju).

Uz ekrāniem pie mums: 2021. gada sākumā (“Amazon Prime Video”)


Dickinson

Veidotāja: Alīna Smita
Lomās: Heilija Stainfelda, Tobijs Huss, Džeina Krakovska, Anna Barišņikova, Ella Hanta

Kā jau tīzerim pienākas, “Dickinson” otrās sezonas pirmais treilerītis ir tāds pavisam īsiņš, bet patīkami informatīvs – tas pavisam droši apliecina, ka šī burvīgā seriāla otrā sezona pie skatītājiem nonāks jau nākamā gada janvārī, kas nemaz vairs nav aiz kalniem. “Dickinson” bija viens no feinākajiem “Apple TV+” seriāliem, ar ko pirms gada debitēja šī straumēšanas platforma, tā ka turpinājums tiek gaidīts ar lielu interesi. Seriāls neordinārā, bet simpātiskā veidā stāsta par dzejnieces Emīlijas Dikinsones (Heilija Stainfelda) jaunību un centieniem kļūt par atzītu dzejnieci laikā, kad, daudzuprāt, sievietēm ar tādām lietām nodarboties… nevajadzētu. Ja vēl neesat iemēģinājuši, iesakām – tas iekļuva mūsu pagājušā gada top seriālu sarakstā, un nesen to arī apspriedām vienā no podkāsta raidījumiem.

Uz ekrāniem pie mums: 08.01.2021. (“Apple TV+”)


Invincible

Veidotājs: Saimons Račiopa
Lomās: Stīvens Jens, Dž. K. Simonss, Sandra O, Marks Hamils, Sets Rogens, Džiliana Džeikobsa, Zazija Bītsa, Valtons Goginss, Zakarijs Kvinto

“The Boys” otrā sezona sezona nu jau ir noslēgusies, bet “Amazon Prime Video” savu skatītāju vēlmi pēc supervaroņu stāstiem grasās piepildīt arī citādos veidos – nākamā gada sākumā šajā straumēšanas platformā pirmizrādi piedzīvos animētais supervaroņu seriāls “Invincible”, kas stāstīs par kādu tīni, kura dzīve būtu visnotaļ normāla, ja vien viņa tēvs nebūtu visspēcīgākais supervaronis visā pasaulē. Sasniedzis 17 gadu vecumu, tīnis saprot, ka arī viņam piemīt īpašas spējas… Seriāls ir balstīts uz tāda paša nosaukuma komiksiem, kuru autors ir neviens cits kā Roberts Kirkmans“The Walking Dead” līdzautors. Savukārt savas balsis tēliem ir aizlienējusi ļoti iespaidīga aktieru komanda (skat. iepriekš).

Uz ekrāniem pie mums: 2021. gadā (“Amazon Prime Video”)


Pennyworth

Veidotāji: Bruno Hellers, Denijs Kanons
Lomās: Džeks Banons, Bens Alridžs, Paloma Feita, Džeisons Flemings

Mūsdienās ar neskaitāmo TV kanālu un straumēšanas servisu pārbagātību ir arī pavērušās durvis visdažādākajiem un brīžiem šķietami dīvainākajiem projektiem, kuru centrā nonāk varoņi, kurus vispār mēs diez vai būtu iedomājušies kā veselu seriālu vērtus – tā ir gadījies arī ar Brūsa Veina uzticamo sulaini Alfrēdu Penivortu, kurš ir ticis pats pie sava seriāla. Kamēr gaidām, ko ar šo personāžu izdarīs Endijs Sērkiss nākamgad (cerams) gaidāmajā Meta Rīvsa “Betmenā”, varam palūkoties uz šo, krietni jaunāko versiju Džeka Banona izpildījumā seriālā, kas vēsta par Alfrēda jaunību, kura, kā izrādās, bija dažnedāžadu traku piedzīvojumu pilna. Seriālam drīzumā gaidāma jau otrā sezona.

Uz ekrāniem pie mums: TJR


Snowpiercer

Veidotāji: Džošs Frīdmans, Greiems Mensons
Lomās: Davīds Digss, Dženifera Konelija, Šons Bīns

Lai gan seriāla “Snowpiercer” pirmā sezona tika uzņemta samēra vēsi (pun maybe intended), skatītāju skaits acīmredzot ir bijis gana liels, lai diezgan veikli tiktu uztapināta arī otrā sezona. Iespējams gan, ka ātrums, ar kādu būsim tikuši pie otrās sezonas, šķiet iespaidīgs vien tamdēļ, ka pirmā sezona tika gaidīta samocīti ilgi, seriālam beigu beigās tomēr izlaužoties no tā saucamās “development hell”. Otrajā sezonā, kuras notikumi joprojām risināsies pirms Džūnho Bona veidotās filmas darbības, šim jestrajam braucienam pievienosies Šons Bīns, tā ka likmes par to, vai viņš izdzīvos līdz sezonas beigām, tiek pieņemtas jau tagad (it kā ir zināms, ko viņš tēlo, taču tas jau neizslēdz to, ka seriāla veidotājiem varētu būt visādi pārsteigumi padomā).

Uz ekrāniem pie mums: TJR (bet, visticamāk, 2021. janvārī “Netflix”, kur ir pieejama arī seriāla pirmā sezona)


The Stand

Veidotājs: Džošs Būns
Lomās: Džeimss Mārsdens, Ambera Hērda, Gregs Kinērs, Odesa Janga, Henrijs Zaga, Vupija Goldberga, Ezra Millers, Aleksandrs Skarsgārds, Nats Vulfs, Merilins Mensons, Hetera Greiema, Kliftons Kolinss juniors

Šausmu maestro Stīvena Kinga darbu ekranizācijas mūs priecē (vai nepriecē) regulāri, tā ka par to trūkumu sūdzēties nevaram, bet, neskatoties uz to, fakts, ka jauna viņa leģendārā romāna “The Stand” ekranizācija arvien tuvojas skatītājiem, priecē un intriģē pamatīgi. Stāsts, kas mūslaikos šķitīs baisi aktuāls (pēc tam, kad pandēmija ir nogalinājusi teju visus pasaules iedzīvotājus, atlikušie izdzīvojušie rada jaunu sociālo sistēmu, kurā, protam,s neiztikt bez konfliktiem), jau reiz tika izdzīvots miniseriāla formātā, bet tas bija nu jau tālajos 90. gados, tā ka jauna versija būs tieši laikā. Seriāla veidotāja Džoša Būna vārds pēc “The New Mutants” fiasko megauzticību varbūt arī vairs neraisa, bet dosim taču viņam vēl vienu iespēju, vai ne?

Uz ekrāniem pie mums: TJR