TV

“Neiznīcināmie” televizoru ekrānos

Silvestrs Stallone, kuru apsolūti nesabiedēja "Neiznīcināmo" trešās daļas anti-panākumi, plāno visas jautrās komandas atgriešanos... TV seriāla formātā!

05.03.2015

“No Retreat, No Surrender” varbūt arī bija viena no Žana-Kloda agrīnajām filmām, bet par savas dzīves moto to ir izvēlējies Silvestrs Stallone, kuru apsolūti nesabiedēja “Neiznīcināmo” trešās daļas anti-panākumi – kad likās, ka nu jau būtu jāliek punkts, aktieris, kurš šobrīd filmējas “Rokija” spin-off (!) filmā “Creed”, plāno visas jautrās komandas atgriešanos… TV seriāla formātā!

Vieni atcerēsies, ka daļa no varoņiem jau veiksmīgi darbojās TV formātā (gan “Vokers: Teksasas reindžers”, gan “Universālā Kareivja” seriāls), citi teiks, ka tur šiem grāvējfilmu pensionāriem jau sen ir īstā vieta, bet mēs vienkārši piekritīsim, ka pats koncepts jau ir neskaitāmu joku avots. Tomēr satraucošākās ziņas nāk no paša anonsa, kurš apgalvo, ka šajā televīzijas kanāla FOX projektā plānots “ikoniskas TV zvaigznes” – Čārlijs Šīns, Patriks Dafijs, inspektors Magnums ar ūsām un aptaukojies Makgaivers glābs pasauli no briesmām? Bet seriāla žanrs tiek pozicionēts kā “fun action drama” – beidzot galvenais ienaidnieks būs radikulīts?

Projektam pagaidām nav iznākšanas datuma, bet esam droši – tas būs, un būs drīz!