Ziņas

Atgriezties, lai aizietu!

Atgādināsim, ka Soderberga k-gs no lielā kino "aizgāja" 2013. gadā ar filmu "Side Effects" un pa šo laiku ir paspējis izdarīt vairāk nekā viens otrs visas savas karjeras laikā. Ne visi var būt kā Terenss Maliks un klusēt divdesmit gadus - Soderbergam būs gana ar trim, tāpēc viņš atgriežas ar jaunu pilnmetrāžas filmu "Lucky Logan".

08.06.2016

Stīvenam Soderbergam “top” jauns projekts. Izlasiet un atkārtojiet pie sevis.

Atgādināsim, ka Soderberga k-gs no lielā kino “aizgāja” 2013. gadā ar filmu “Side Effects” un pa šo laiku ir paspējis izdarīt vairāk nekā viens otrs (vai arī mēs visi) savas karjeras laikā. Ne visi var būt kā Terenss Maliks un klusēt divdesmit gadus – Soderbergam būs gana ar trim, tāpēc viņš atgriežas ar jaunu pilnmetrāžas filmu “Lucky Logan”. Galvenajās lomās – Soderberga mīlulis Čanings Tatums un, iespējams, labākais šībrīža aktieris Maikls Šenons!

Tas, kas sākās kā baumas Berlīnes kinofestivāla kuluāros, nu ir pāraudzis pilnvērtīgā projektā, kas potenciālajiem pircējiem tika prezentēts Kannu kinofestivāla laikā! Ideja kā mūris – Tatums un Šenons kā divi hillbilly brāļi, kas plāno vērienīgu laupīšanu NASCAR sacīkšu laikā. Humors, viegla kriminālintriga un iespēja iesmiet par visu amerikāņu svētākajām autosacīkstēm (ne jau F1…), kā arī lieliski ar tām nopelnīt – sponsori stāsies rindā. Un vēlāk var izdevīgi pārdot vienā pakā ar “Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby”…

Projektā vispār ir savākti tikai un vienīgi Soderberga draugi un jau gadiem pārbaudīti partneri – galveno sieviešu lomu atveidos aktrise ar latvieša mēlei pārāk sarežģītu vārdu Railija Kīo (Riley Keough), kura šobrīd triumfē Soderberga producētajā seriālā “The Girlfriend Experience” (pēc paša Soderberga filmas motīviem). Kā trekns punkts uz “i” – savu dalību filmā aktīvi apsver svaigākā hipsteru paskata superzvaigzne Adams Draivers un visu laiku šaubīgākais aģenta 007 lomas atveidotājs – Daniels Kreigs!

Soderberga “atgriešanās” uz lielajiem ekrāniem plānota kaut kad 2017. gadā.

P.S. Atrisinājums raksta bildei un viens no iespējamajiem “pensijas” iemesliem atrodams te.