Ziņas

“Baby Driver” gaidot: Lindas Samsonovas braucamdziesmas

Gaidot "Baby Driver" īpašo seansu (28. jūnijā), mēs lūdzām Latvijas spilgtākos DJ padalīties ar savām "braucamdziesmām" - mūziku, kas vislabāk skan tieši pie stūres, kā arī atgādina par ātrumu, spriedzi un adrenalīnu! Šodien ar savām šībrīža braucamdziesmām dalīsies apburošā Pieci.lv un 360*TV ētera balss Linda Samsonova!

26.06.2017

No 30. jūnija Latvijā pavisam oficiāli ierodas “Baby Driver” (“Zaļknābis pie stūres”), režisora Edgara Raita ilgi gaidītā un vēl ilgāk lolotā filma! Tā kā filma ir cieši saistīta ar mūziku (oficiālajā skaņu celiņā ir 30 (!) rūpīgi atlasītas kompozīcijas), tad, gaidot filmas “Kinoblogeri piedāvā” seansu (28. jūnijā), mēs lūdzām Latvijas spilgtākos DJ padalīties ar savām “braucamdziesmām” – mūziku, kas vislabāk skan tieši pie stūres, kā arī atgādina par ātrumu, spriedzi un adrenalīnu! Šodien ar savām šībrīža braucamdziesmām dalīsies apburošā Pieci.lv un 360*TV ētera balss Linda Samsonova:

“Lai kur katrs dotos – galamērķī visi mūs gaida veselus, priecīgus un labā noskaņojumā. Manas braucamdziesmas paspilgtina saulrietus, kolosālu cilvēku kompāniju, piešauj nedaudz asuma, lai izbaudītu braucienu, izjustu automašīnu un šķistu, ka pats esi dziesmas videoklipā. Un no auto izkāp pozitīvi uzlādēts!”

Un te arī Lindas Samsonovas braucamdziesmu playliste “Spotify” platformā:

“Baby Driver” īpašajā Kinoblogeru, “Acme Film Latvija” un “Cēsu alus” rīkotajā pirmizrādes seansā jau ceturtdien, 28. jūnijā! Biļetes te!