Ziņas

“Baby Driver” gaidot: Magnusa Eriņa braucamdziesmas

Gaidot "Baby Driver" īpašo pirmizrādes seansu (28. jūnijā), mēs lūdzām Latvijas spilgtākos DJ padalīties ar savām "braucamdziesmām" - mūziku, kura vislabāk skan tieši pie stūres, kā arī atgādina par ātrumu, spriedzi un adrenalīnu! Šodienas braucamdziesmas tieši jums ir salicis viens no Latvijas spilgtākajiem DJ un neiztrūkstošā Pieci.lv ētera balss, Magnuss Eriņš!

25.06.2017

Ar 30. jūniju Latvijā pavisam oficiāli ierodas “Baby Driver” (“Zaļknābis pie stūres”), režisora Edgara Raita ilgi gaidītā un vēl ilgāk lolotā filma! Tā kā filma ir cieši saistīta ar mūziku (oficiālajā skaņu celiņā ir 30 (!) rūpīgi atlasītas kompozīcijas), tad, gaidot filmas “Kinoblogeri piedāvā” seansu (28. jūnijā), mēs lūdzām Latvijas spilgtākos DJ padalīties ar savām “braucamdziesmām” – mūziku, kura vislabāk skan tieši pie stūres, kā arī atgādina par ātrumu, spriedzi un adrenalīnu! Šodienas braucamdziesmas tieši jums ir salicis viens no Latvijas spilgtākajiem DJ un neiztrūkstošā Pieci.lv ētera balss, Magnuss Eriņš:

“Es uzskatu, ka mūzikai ir jāvijas cauri cilvēka dzīvei. Brokastojot, ejot pa ielu vai braucot liftā, mūzikai ir jābūt piemērotai. Mūzikai automašīnai ir jābūt atbilstošai situācijai. Katrs, protams, izvēlamies savu lielisko mūziku un šeit esmu gatavs dalīties ar savu labāko braucamo dziesmu sarakstu. Enerģiskas, interesantas un visādi citādi klausāmas kompozīcijas, kuras mani pavada pārvietojoties!”

Un te arī Magnusa braucamdziesmu playliste “Spotify” platformā:

“Baby Driver” īpašajā Kinoblogeri, Acme Film Latvija un Cēsu alus rīkotajā pirmizrādes seansā jau ceturtdien, 28. jūnijā! Biļetes te!