Ziņas

“Baby Driver” gaidot: Nika Evalda braucamdziesmas

Gaidot "Baby Driver" pirmizrādes seansu (28. jūnijā), mēs lūdzām Latvijas spilgtākos DJ padalīties ar savām "braucamdziesmām" - mūziku, kura vislabāk skan tieši pie stūres, kā arī atgādina par ātrumu, spriedzi un adrenalīnu! Šoreiz playlist'es kūrētājs ir DJ Niks Evalds, kurš brīžiem pazīstams arī kā DJ Džons Gucci no apvienības "Singapūras Satīns"!

27.06.2017

Ar 30. jūniju Latvijā pavisam oficiāli ierodas “Baby Driver” (“Zaļknābis pie stūres”), režisora Edgara Raita ilgi gaidītā un vēl ilgāk lolotā filma! Tā kā filma ir cieši saistīta ar mūziku (oficiālajā skaņu celiņā ir 30 (!) rūpīgi atlasītas kompozīcijas), tad, gaidot filmas “Kinoblogeri piedāvā” seansu (28. jūnijā), mēs lūdzām Latvijas spilgtākos DJ padalīties ar savām “braucamdziesmām” – mūziku, kura vislabāk skan tieši pie stūres, kā arī atgādina par ātrumu, spriedzi un adrenalīnu! Šoreiz playlist’es kūrētājs ir DJ Niks Evalds, kurš brīžiem pazīstams arī kā DJ Džons Gucci no apvienības “Singapūras Satīns”:

“Mans braucamdziesmu saraksts mainās ik dienu – atkarībā no galamērķa un noskaņojuma, pie stūres mēdzu gan klausīties aktuālākos elektroniskās mūzikas skaņdarbus, ar ko papildināt savu kolekciju, gan iepazīties ar jaunākajiem hiphopa vai R&B albumiem, gan izbaudīt jau sen atzinību guvušus rokmūzikas ierakstus. Šīs 12 dziesmas tad nu arī ir kombinācija no visa iepriekš minētā, un noderēs kā enerģiskos darba dienu rītos, tā vasarīgos izbraucienos ārpus pilsētas nedēļas nogalēs.”

Un te arī DJ Nika Evalda braucamdziesmu playliste “Spotify” platformā:

“Baby Driver” īpašajā Kinoblogeri, Acme Film Latvija un Cēsu alus rīkotajā pirmizrādes seansā jau ceturtdien, 28. jūnijā! Biļetes te!