Ziņas

“Baby Driver” gaidot: Toma Briņķa braucamdziesmas

Gaidot filmas "Baby Driver" īpašo pirmizrādes seansu (28. jūnijā), mēs lūdzām Latvijas spilgtākos DJ padalīties ar savām "braucamdziesmām" - mūziku, kura vislabāk skan tieši pie stūres, kā arī atgādina par ātrumu, spriedzi un adrenalīnu! Šoreiz braucamdziesmas lūdzām Tomam Briņķim, pazīstamam Rīgas DJ un divu apburošu haskiju īpašniekam:

26.06.2017

Ar 30. jūniju Latvijā pavisam oficiāli ierodas “Baby Driver” (“Zaļknābis pie stūres”), režisora Edgara Raita ilgi gaidītā un vēl ilgāk lolotā filma! Tā kā filma ir cieši saistīta ar mūziku (oficiālajā skaņu celiņā ir 30 (!) rūpīgi atlasītas kompozīcijas), tad, gaidot filmas “Kinoblogeri piedāvā” seansu (28. jūnijā), mēs lūdzām Latvijas spilgtākos DJ padalīties ar savām “braucamdziesmām” – mūziku, kura vislabāk skan tieši pie stūres, kā arī atgādina par ātrumu, spriedzi un adrenalīnu! Šoreiz braucamdziesmas lūdzām Tomam Briņķim, pazīstamam Rīgas DJ un divu apburošu haskiju īpašniekam:

“Traukties lielā ātrumā pa šoseju patīk pie nedaudz piezemētākas, kā Roķīgas mūzikas, jo tad es palieku, tā teikt, “alert”, un nezaudēju galvu skaļos instrumentos, kas varētu novērst manu uzmanību stūrējot. Manas braucamdziesmas man ir lieliska un baudāma mūzika ar kuru palīdzību mans prāts un ķermenis pārvietojas laikā un vietā – manuprāt, braucamdziesmām jābūt vairāk baudāmām un muzikālām, tādējādi iespējams aizbraukt tālāk un piedzīvot vairāk!”

Un te arī Toma saliktā braucamdziesmu playliste “Spotify” platformā – lai feina un draivīga klausīšanās:

“Baby Driver” īpašajā Kinoblogeri, Acme Film Latvija un Cēsu alus rīkotajā pirmizrādes seansā jau ceturtdien, 28. jūnijā! Biļetes te!