Ziņas

“Baby Driver” gaidot: Uģa Brieža braucamdziesmas

Gaidot "Baby Driver", mēs lūdzām Latvijas spilgtākos DJ padalīties ar savām "braucamdziesmām" - mūziku, kura vislabāk skan tieši pie stūres, kā arī atgādina par ātrumu, spriedzi un adrenalīnu! Un sāksim ar Uģi Briedi, mūsu seansu ilggadējo apmeklētāju, kinomīli, reklāmas virtuozu un sevi pierādījušu DJ!

19.06.2017

30. jūnijā Latvijā pavisam oficiāli ierodas “Baby Driver” (jeb “Zaļknābis pie stūres”, taču filmas nosaukuma lokalizācijas visā pasaulē sacenšas viena ar otru labskanībā), režisora Edgara Raita ilgi gaidītā un vēl ilgāk lolotā filma! Tā kā filma ir cieši saistīta ar mūziku (oficiālajā skaņu celiņā ir 30 (!) rūpīgi atlasītas kompozīcijas), tad, gaidot filmas “Kinoblogeri piedāvā” seansu 29. jūnijā, mēs lūdzām Latvijas spilgtākos DJ padalīties ar savām “braucamdziesmām” – mūziku, kura vislabāk skan tieši pie stūres, kā arī atgādina par ātrumu, spriedzi un adrenalīnu! Un sāksim ar Uģi Briedi, mūsu seansu ilggadējo apmeklētāju, kinomīli, reklāmas virtuozu un sevi pierādījušu DJ:

“Koncepts “playistei” ir šāds – man auto braukšana pārsvarā ir vienatnē, un tad izvēlos mūziku, kurai varu dziedāt līdzi, un lielākoties tā ir tāda, ar kādu uzaugu dažādos jaunības posmos. Tā sadalīta pāris posmos – vienmuļais brauciens, kas varētu būt rīta pusē. Agresīvais brauciens, kad ir jākoncentrējas. Un nobeigumā – “relax” brauciens ar mūziku, kas vairāk piestāvētu tādam vakara braucienam, kad dienas skriešana ir aiz muguras.”

Un te arī Uģa saliktā braucamdziesmu playliste “Spotify” platformā:

“Baby Driver” īpašajā Kinoblogeri, Acme Film Latvija un Cēsu alus rīkotajā pirmizrādes seansā jau ceturtdien, 28. jūnijā! Biļetes te!