Ziņas

Kino cikls “Baltie plankumi” 2021

Mākslas centrs “Zuzeum”, kino projekts “Kino Kults” un ASV vēstniecība Latvijā aicina skatītājus uz kino ciklu “Baltie plankumi”. Ieeja bez maksas.

21.07.2021

“Baltie plankumi” ir regulārs kino cikls, kas jau kopš 2018. gada notiek mākslas centrā “Zuzeum”. Cikla mērķis ir aizpildīt skatītāju baltos plankumus kino zināšanās, sniedzot iespēju kopīgi noskatīties gan senākas, gan pēdējo laiku filmas, kuras droši dēvējamas par kino pērlēm.

“Balto plankumu” 2021. gada sezonas tēma — “Utopijas un distopijas”. Kino cikls tiks atklāts 22. jūlija vakarā ar Pītera Veira režisēto 1998. gada filmu “Trūmena šovs”. Ieeja pasākumā no plkst. 21.00, pēc tam ap plkst. 22.00 sekos uzruna no “Zuzeum” direktors Agneses Kleinas un projekta “Kino Kults” līdzdibinātāja Sergeja Musatova, kam sekos filma.

Seansu norises vieta ir mākslas centrs “Zuzeum” (Lācplēša iela 101). Ieeja seansos ir bez maksas. Filmas tiek demonstrētas angļu valodā ar subtitriem angļu valodā. Skatītājiem ir nepieciešams derīgs COVID-19 sertifikāts, kas apliecina vakcinācijas vai COVID-19 pārslimošanas faktu. Sertifikāti un personu apliecinoši dokumenti tiks pārbaudīti pie ieejas.

“Balto plankumu” 2021. gada programma:

Seansu datumi un laiki var mainīties. Sekojiet līdzi informācijai “Zuzeum” un “Kino Kulta” sociālo tīklu vietnēs.

Projekts “Kino Kults” kopš 2012. gada rīko dažādus pasākumus kino faniem — filmu pirmizrādes, klasisko filmu seansus, kino viktorīnas —, sniedzot iespēju baudīt kino lieliskā atmosfērā. Tostarp notiek regulāra sadarbība ar ASV vēstniecību Latvijā, skatītājiem piedāvājot tādus projektus kā seansu cikls “Baltie plankumi”, brīvdabas seansi kultūras telpā “Autentika” un ASV neatkarīgo filmu festivāls kinoteātrī “K. Suns”.