Ziņas

“Battle Angel Alita” beidzot atrasta!

Beidzot kāda skaidrība ar vienu no projektiem, kurš palika pāri pēc Džeimsa Kamerona brīvprātīgās emigrācijas uz Pandoru, - režisora sapņu projekts "Battle Angel Alita" beidzot taps, un to veidos Kamerona tuvs draugs un kādreiz vizionārs, bet tagad veiksmīgs uzņēmējs Roberts Rodrigezs.

28.09.2016

Beidzot kāda skaidrība ar vienu no projektiem, kurš palika pāri pēc Džeimsa Kamerona brīvprātīgās emigrācijas uz Pandoru, – režisora sapņu projekts “Battle Angel Alita” tomēr taps, un to veidos Kamerona tuvs draugs un kādreiz vizionārs, bet tagad veiksmīgs uzņēmējs un kabeļtelevīzijas TV kanāla “El Rey” īpašnieks Roberts Rodrigezs. Tālāko varat piedomāt paši, bet mēs tomēr izstāstīsim:

Jukito Kiširo (Yukito Kishiro) mangas ekranizācija (filmas pamatā tiks ņemti pirmie četri sējumi) stāstīs par Alitu, atmiņu izkūkojušu aizmirstu kiborgu, kuru lūžņos atrod kāds zinātnieks. Atdzīvināta un atjaunota Alita neatceras neko par savu pagātni, bet atceras pilnīgi visus nāvējošos cīņas paņēmienus – un kļūst par, protams, atlīdzību mednieci. Bet pagātne nesnauž… (sīkāk var palasīt WikiPedia)

Battle Angel Alita

Sākotnēji galvenajai lomai iedomājies savas mūzas Džesiku Albu, Zoju Saldanu un pat Mišelu Rodrigezu, Kamerons & Rodrigezs galarezultātā filmai izvēlējās aktrisi Rozu Salazāru (“Maze Runner”, “Insurgent”). Daudz gan priecāties nesanāks, jo galvenā varone filmā būs pilnībā CGI tēls, izpildīts ar datorgrafikas un motion capture tehnoloģijas palīdzību. Toties varēsim redzēt Kristofu Valcu kārtējā Skype performancē (viņš atveidos zinātnieku), Džekiju Ērlu Heiliju un pat jauno Kurjeru un Dedpūla ienaidnieku Frēnsisu, aktieri Edu Skreinu (mūsu bio), kuram tikusi ļaunā kiborga loma. Jo šī nebūs sadzīves drāma iz atmiņu zaudējušu kiborgu ikdienas, bet gan lielbudžeta fantastiska grāvējfilma!

Filmas uzņemšana sāksies jau oktobrī Roberta Rodrigeza dzīvesvietā Ostinā, Teksasas štatā. Ja jums tas liekas savādi, tad viss ir pareizi – Ostinā nav kinostudijas, bet gan tas viens angārs, kurā Rodrigezs uzņēma visas savas filmas – no “Sin City” līdz “Mačetei” -, kas dos mums priekšstatu gan par topošās filmas vizuālo izskatu, gan budžetu. Bet būsim taču optimistiski un cerēsim uz to labāko!

“Alita: Battle Angel” pie skatītājiem nonāks 2018. gada 20. jūlijā.