Ziņas

Because I am BATMAN!

No visām "Batman v Superman" un "Suicide Squad" pretrunīgajām debatēm skaidri iznāca ārā tikai viena lieta - visas puses kopīgi vienojās, ka Bena Afleka atveidotais Betmens ir tieši tas, ko mēs vēlamies redzēt, un ar nepacietību gaidām viņa solofilmu.

26.09.2016

No visām “Batman v Superman” (viss mūsu info te) un “Suicide Squad” (viss mūsu info te) pretrunīgajām debatēm skaidri iznāca ārā tikai viena lieta – visas puses kopīgi vienojās, ka Bena Afleka atveidotais Betmens ir tieši tas, ko mēs vēlamies redzēt, un ar nepacietību gaidām viņa solofilmu. Pats Afleks šo uzmanību atzinīgi novērtēja (pat ja šis video par to neliecina) un paziņoja, ka ņems vadību savās rokās un pats būs topošās filmas režisors un arī scenārija līdzautors – saņem, Snaider!

Bet par ko (un kad?) tad tā būs? Pats Afleks, kuram pēc šķiršanās no Dženiferes Gārneres / pēc Betmena lomas iegūšanas (vajadzīgo pasvītrot) atvērās otrā kinoelpa – aktieris šogad vien ir redzams 4 (!) projektos – pagaidām klusē kā partizāns, bet dažādas informācijas kripatas, kuras pacēluši interneta dīvānu detektīvi, liek noprast, ka filmas darbība norisināsies primāri Arkhemas psihiatriskajā slimnīcā, bet filmā tādā vai citādā veidā būšot iesaistīti teju visi slavenākie Cilvēka-sikspārņa ienaidnieki! Kas liek domāt, ka par pamatu tiks ņemta “Arkham Asylum” komiksu un videospēļu sērija – tieši tā to visorganiskāk būtu iespējams realizēt, un šī ideja vien liek gaidīt Betmena solo filmu ar vēl lielāku nepacietību – to sola jau 2018. gadā.

Tikmēr pamazām formējas Betmena filmas komanda – un ne jau tā, kas “Justice League”. Tā, pateicoties paša Batfleka tvītam (augstāk), filmā redzēsim vienu no DC zināmākajiem un uz lielā ekrāna vēl nekad neredzētajiem ļaundariem Deathstroke – viņa ādā (pareizāk būtu teikt – zem viņa kostīma) iejutīsies aktieris, sportists un vienkārši pozitīvs cilvēks Džo Mandžinello. Jo tieši tā mēs mūsdienās anonsējam tēlus un to aktierus – ar tvītu. Un, ņemot vērā to, ka līdz Afleka filmas uzņemšanai ir vēl kāds laiciņš, ir sajūta, ka Deathstroke mēs redzēsim daudz ātrāk… Jebkurā gadījumā DC Films atšķirībā no Marvel rūpējas par to, lai mums nebūtu garlaicīgi arī filmu uzņemšanas stadijā, un patlaban tieši Bens Afleks ir uzmanības centrā.

Gaidām “Batman” solofilmu 2018. gadā, bet “Justice League” – jau nākamā gada novembrī!