Nodzīvojis milzu cilvēkveidīgo robotu-transformeru gūstā vairāk nekā 10 gadus, režisors Maikls Bejs (un pēdējo filmu zvaigzne Marks Valbergs) katapultējās ārā no franšīzes ar “Transformers: The Last Knight” (mūsu recenzija), pametot to likteņa un citu veidotāju varā. Piektās filmas finansiālie rezultāti izrādījās visšvakākie no visām (pretēji tās superīgumam), bet studija “Paramount” nebēdā, jo jau ir sākta nākamās daļas uzņemšana. “Bumblebee” ne tikai stāstīs par skatītāju iemīļoto personāžu, bet arī būs pavisam cita filma – tas, ko mūsdienās kičīgi sauc par “soft reboot”!
Pirmkārt, filma būs prīkvels, un tās notikumi norisināsies 1987. gadā (aiziet stilīgs OST, jā!), kad “Bumblebee” maskējās kā dzeltens “Volkswagen Bug” kādā mazā Kalifornijas piejūras pilsētiņā. Tur to atrod kāda astoņpadsmitgadniece un uzzina mašīnas noslēpumu… Pēc filmas veidotāju teiktā, stāsta līmenī tai būs ļoti maza saistība ar citām “Transformeru” filmām (kā arī tai būs ievērojami mazāks budžets nekā Beja filmām), un tas ir lieliski!
Otrkārt, filmai ir fantastiska aktieru komanda – tās priekšgalā ir mūsu mīlule Heilija Stainfelda, kura atveidos galveno, 18 gadus vecās Čārlijas lomu! Vai tas nozīmē, ka šis ir “The Edge of Seventeen” turpinājums, bet ar milzu cilvēkveidīgiem robotiem? Jā, tieši to tas arī nozīmē! Kas attiecas uz Valbergu, tukša vieta ilgi nestāv – viņa vietā redzēsim labāko Marka Valberga atdarinātāju galaktikā (un kādreiz arī reperi), reslinga superzvaigzni Džonu Sīnu (kurš izskatās tā, it kā ēstu Valbergus brokastīs).
Treškārt, filmu režisēs “Kubo and the Two Strings” veidotājs, divkārtējs “Oskara” nominants un studijas “Laika” vadītājs (un kādreiz arī reperis) Treviss Naits – tās ir ļoti, ļoti, ĻOTI labas ziņas, kas ir acumirklī skaidrs visiem, kas redzējuši “Kubo”. Kas nav redzējuši – ko tieši jūs gaidāt?
Tālāk arī pirmais attēls ar Hailiju no gaidāmās filmas, kuras uzņemšana jau norisinās saulainajā Kalifornijā, lai “Bumblebee” pie mums nonāktu jau 2018. gada 21. decembrī.