Ziņas

Denijs Boils Viņas Majestātes slepenajā dienestā

Sāga ar nākamo Džeimsa Bonda piedzīvojumu sēriju uzņem jaunus apgriezienus, no vēsā britu miera ieslīgstot patiesi latīņamerikāņu telenoveļu cienīgās kaislībās. Nu "Walther PPK" krustpunktā ir arī potenciālais režisors, un tas ir neviens cits kā britu nacionālais dārgums un "Oskara" balvas laureāts Denijs Boils.

07.04.2018

PAPILDINĀTS:
Nu tas ir oficiāli – Denijs Boils pie režijas, Džons Hodžs pie scenārija (izmetot miskastē vai vismaz zem galda sērijas pastāvīgo scenāriju autoru Nīla Purvisa un Roberta Veida sarakstīto) un Daniels Kreigs kā aģents 007 vēl vienu, pēdējo reizi! Pasaulē un Latvijā izplata Universal Pictures, gaidām cross-over ar “Fast & Furious”! Latvijas kinoteātros filmu redzēsim jau 2019. gada 25. oktobrī!

ORIĢINĀLS:
Sāga ar nākamo Džeimsa Bonda piedzīvojumu sēriju uzņem jaunus apgriezienus, no vēsā britu miera ieslīgstot patiesi latīņamerikāņu telenoveļu cienīgās kaislībās – sākot jau ar galvenās lomas atveidotāja Daniela Kreiga garastāvokļa svārstībām, kuras variējas no “labāk griežu vēnas, nekā vēlreiz tēloju Bondu!” līdz “labi, filmējam!” (“Jūs man vienkārši pajautājāt nelaikā,” bija Daniela politkorektā atbilde par pirmo, skandalozo komentāru). Nu “Walther PPK” krustpunktā ir arī potenciālais režisors, un tas ir neviens cits kā “Graustu miljonāra”, “28 dienu vēlāk” un “Vilcienvaktes” autors un “Oskara” balvas ieguvējs Denijs Boils.

Atgādināsim, ka iepriekš Brokoli klana birojos viesojās tādi cilvēki kā Denī Vilnēvs (“Atnācēji”, “Pa asmeni skrejošais 2049”), Jans Demānžs (“71: Pēdējais kareivis”) un pat Kristofers Nolans (ceru, ka nav nepieciešamības), bet dažādu iemeslu dēļ sastrādāties neizdevās – pagaidām. Bet Boilam jau ir pieredze ar aģentu 007, jo tieši viņš režisēja Džeimsa Bonda iznācienu 2012. gada Londonas Olimpisko spēļu atklāšanas ceremonijas laikā. Tādēļ droši ticam baumām, ka par Boila kandidatūru cieti iestājās tieši Kregs, kuru šībrīža situācijā labāk nekaitināt. Iestājās tik cieti, ka filmas producenti bija gatavi izsviest atkritumu tvertnē pilnīgi visas līdzšinējās “Bond 25” iestrādnes un doties pilnīgi jaunā un riskantā virzienā, kuru piedāvāja Boila pastāvīgais scenāriju autors Džons Hodžs (abas “Vilcienvaktes”, “Pludmale”, “Transs”, “Seklais kaps” – būtībā viss Boils).

Sophie Marceau, Sofija Marso

Vienmēr aktīvais brits, kurš savulaik publiski apgalvoja, ka “Džeimss Bonds nav domāts man, viņiem ir pārāk lieli budžeti”, visu vasaru filmēs jauno Ričarda Kērtisa muzikālo komēdiju, bet tas situācijai absolūti netraucēšot, jo Hodžam vispirms esot jāpabeidz inovatīvais scenārijs, kura pamatā esot – whaaaat – pirmā galvenā ļaundare 007 filmu vēsturē (producenti jau zvana Andželīnai, Keitai, Džesikai… un tā pa reni uz leju). Ja scenārija idejas tomēr izrādīsies par traku, studija atgriezīsies pie papīrgrozā izmestā un kaut ko domās tālāk, jo, kā saprotat, Boils bez Hodža idejām nestrādās.

Galvenais totalizators, protams, ir nevis par aktieri (doh!) vai režisoru (meh…), bet gan par jaunās filmas tituldziesmas (oh!) autoru – intriga, kura atrisināsies vēl ne tik drīz. Projekts ar pagaidu nosaukumu “Bond 25”, kurš arī būs Daniela Krega pēdējais iznāciens Džeimsa Bonda tēlā (“Never Say Never Again”, ko?), pie mums nonāks jau 2019. gada 8. novembrī!