Ziņas

Pika? Čū! Raiens Reinoldss kā “Detective Pikachu”

"Pokemon GO" popularitātes eksplozija pagājušā gada vasarā lika sasparoties ne tikai korporācijai "Nintendo", kuras akcijas spēles ietekmē izauga par 9%, bet arī studijai "Legendary", kurai pieder tiesības uz "Pokemon" ekranizāciju. Pilnmetrāžas "Pokemon" tiek aktīvi gatavota, un galveno (Pikačū) lomu tajā atveidos populārais aktieris un interneta jokdaris Raiens Reinoldss.

09.12.2017

“Pokemon GO” popularitātes eksplozija pagājušā gada vasarā (bez satraukuma, trakums drīz atgriezīsies, jo spēlei tiek gatavota jauna versija) lika sasparoties ne tikai korporācijai “Nintendo”, kuras akcijas spēles ietekmē izauga par 9%, bet arī studijai “Legendary”, kurai pieder tiesības uz “Pokemon” ekranizāciju. Tā kā šīs nav videospēļu vai biznesa blogs, tad jums viss jau ir skaidrs – pilnmetrāžas “Pokemon” tiek aktīvi gatavota, un galveno (Pikačū) lomu tajā atveidos populārais aktieris un interneta jokdaris Raiens Reinoldss.

Kamēr sagremojat iepriekšminētos faktus, mazliet informācijas par projektu, kuram dots nosaukums “Detective Pikachu”, – šī ir otrā reize “Nintendo” vēsturē, kad kompānija ļauj Holivudai veidot pilnmetrāžas mākslas filmu pēc savas licences. Pirmā bija “Super Mario Bros.”, un par to jūs visu tāpat ļoti labi zināt. Filmas režisors būs Robs Letermans, animācijas filmu “Monsters vs Aliens” un “Shark Tale” autors, kā arī cilvēks, kurš atbildīgs par nejēdzību vārdā “Gulliver’s Travels” ar Džeku Bleku galvenajā lomā. Pozitīvi runājot – cilvēks, kurš uz ekrāna prot apvaldīt live-action un CGI miksli. Kaut nu tā būtu. Bet Reinoldss ar motion capture palīdzību atveidos un arī ierunās pašu dzelteno ērmu Pikačū!

“Detektīvs Pikačū” pie kino skatītājiem nonāks jau 2019. gadā, bet, iespējams, ka pavisam drīz izrādīsies, ka šis ir “Deadpool 2” mārketinga triks – mēs vairs ne par ko neesam droši.

Deadpool