Ziņas

Drosme, Daniels Redklifs un “Džungļi”

Visās nozīmēs bezbailīgais aktieris Daniels Redklifs, kuru mēs visi pārāk labi atceramies pēc Harija Potera lomas vienā no kino veiksmīgākajām sērijām, cik nu spēj cenšas atkratīties no pielipušā burvja tēla. Piedalījies darbos ar zirgu, līķi un pat citu vīrieti (nosaukumus paši atpazīsiet), viņš nu aicina mūs šausminošā un nervus kutinošā ceļojumā pa džungļiem!

18.10.2017

Visās nozīmēs bezbailīgais aktieris Daniels Redklifs, kuru mēs visi pārāk labi atceramies pēc Harija Potera lomas vienā no kino veiksmīgākajām sērijām (rīmeiks jau berzē rokas), pats, cik nu spēj, cenšas atkratīties no pielipušā burvja tēla. Piedalījies darbos ar zirgu, līķi un pat citu vīrieti (nosaukumus paši atpazīsiet), viņš nu aicina mūs šausminošā un nervus kutinošā ceļojumā pa “Džungļiem”!

Draugu grupa dodas uz necaurejamajiem Bolīvijas džungļiem indiāņu ciemata meklējumos. Līdzās briesmām, kuras uzglūn šajā bīstamajā vietā, par apdraudējumu grupai kļūst arī vietējais gids – viņam ir savas intereses piedalīties nāvējošajā ekspedīcijā…

Protams, ka viss ir balstīts uz patiesiem un visai šaušalīgiem notikumiem – Izraēlas ceļotājs Josi Ginsbergs (Yossi Ghinsberg – ghinsberg.com ir viņa mājaslapa, ar kuru noteikti ir vērts iepazīties, reti interesants personāžs), jauns un glups būdams, uz savu galvu devās brīvsolī pa Bolīvijas Amazones džungļiem, kur apmaldījās un gandrīz gāja bojā, trīs nedēļas dzīvodams džungļos un pārtikdams no tā, ko nu varēja atrast (ieskaitot ogas, tārpus un lētticīgus pērtiķus). Novārgušo un uz nāves robežas esošo Josi atrada glābēju grupa, viņš izdzīvoja, atlaba, atgriezās Amazonē ar humāniem projektiem, bet šobrīd ir motivational speaker, kā arī sociālo platformu veidotājs un investors Izraēlā un Silīcija ielejā.

Jungle, Džungļi

Is it fun? Kā to ņem, un par piemēru mēs ņemam tādas filmas kā “127 Hours”, “Rescue Dawn”, “Into the Wild”, arī šī gada “Lost City of Z” un varbūt pat “Wolf Creek”, no kuras šai filmai ticis režisors Gregs Maklīns, kuram šoreiz sava māka ikdienišķi parādīt briesmu lietas ir jāliek drāmas, ne šausmu filmas labā. Spriežot pēc atsauksmēm (75% “svaigs” reitings “RottenTomatoes”), viņam tas ir izdevies godam. Labākajās “Cast Away” tradīcijās filma tikusi filmēta divos posmos un divos kontinentos (Kolumbijā un Maklīna dzimtajā Austrālijā), un filmēšanā bija iekļauta vairāku mēnešu pauze, kas ļāva Redklifam filmas vajadzībām izkāmēt un novārgt pēc patentētās “Henka/Beila” metodes. Tas ir – pa īstam.

Eksperimenta rezultāts ar nosaukumu “Džungļi” (“Jungle”) Latvijas kinoteātros jau no piektdienas, 20. oktobra!