Ziņas

Džonijs Deps pamet “Fantastic Beasts” franšīzi

"Fantastic Beasts" franšīze piedzīvojusi pamatīgas (un daudzu jau ilgi pieprasītas) izmaiņas – Džonijs Deps no trešās filmas vairs nebūs redzams Grindevalda lomā.

06.11.2020

Aktieris Džonijs Deps, kurš atveidoja ļauno burvi Gelertu Grindelvaldu pirmajās divās “Fantastisko būtņu” filmās, franšīzes trešajā daļā vairs nebūs redzams. Kā aktieris pats ir paziņojis savā “Instagram” kontā, studija “Warner Bros.” esot viņam lūgusi aiziet no šī projekta, un viņš šo lūgumu esot piekritis izpildīt.

Šī notikuma un paziņojuma “taimings” nav nejaušība – šonedēļ tika paziņots spriedums Lielbritānijā iztiesātā lietā, kurā Džonijs Deps apsūdzēja laikrakstu “The Sun” par to, ka tas vienā no saviem rakstiem Depu nodēvēja par “sievas sitēju” (“wife beater”). Šonedēļ tapa zināms, ka tiesas spriedums ir bijis par labu “The Sun”, noraidot Depa prasību (šo lēmumu pats Deps “Instagram” ierakstā ir nodēvējis par “sirreālu”). “Warner Bros.” un Depa ceļu šķiršanās ir notikusi pāris dienas vēlāk.

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindewald, Fantastiskās būtnes: Grindelvalda noziegumi

“Warner Bros.” tikmēr no savas puses ir pateikušies Depam par ieguldīto darbu, kā arī paziņojuši, ka Grindevalda lomai tiks atrasts cits aktieris, pagaidām konkrētus vārdus neminot. Visvienkāršākais variants, protams, būtu ļaut atgriezties Kolinam Farelam, vai ne? Tieši viņa veidolu Grindevalds bija pieņēmis pirmās filmas laikā, tikai pašās beigās atklājot viņa īsto izskatu. Bet laiks rādīs, kādus lēmumus pieņems studija.

“Fantastic Beasts” trešajai daļai ir paredzēts iznākt 2022. gada vasarā – filmas veidošana šobrīd vēl ir procesā, bet, protams, iznākšanas datums vēl daudzējādā ziņā būs atkarīgs no tā, kas notiks ar kino globāli un kad varēsim atgriezties pie ierastās dzīves un kārtības.

Tikmēr komentāros gaidīsim jūsu versijas par to, kam vajadzētu turpmāk uzņemties Grindevalda lomu!