Ziņas

Ilustratora Harija Grundmaņa plakāts filmai “Zaļā istaba”!

Harijs Grundmanis, kura darbu lokā plakāti populārajiem “Kinoblogeri piedāvā” filmu seansiem, sabiedrisko mediju portāla LSM.lv ilustrāciju sērija “Dzīvē kā kino” un pat Zelta Zivtiņas tunelis, radījis oficiālo plakātu asa sižeta trillerim “Zaļā istaba” (“Green Room”), kurš Latvijas kinoteātros būs skatāms no 6. Maija.

06.05.2016

Atzītais un plašu atpazīstamību ieguvušais latviešu ilustrators Harijs Grundmanis radījis oficiālo plakātu asa sižeta trillerim “Zaļā istaba” (“Green Room”)!

Harijs Grundmanis, kura darbu lokā plakāti populārajiem “Kinoblogeri piedāvā” filmu seansiem, sabiedrisko mediju portāla LSM.lv ilustrāciju sērija “Dzīvē kā kino” un pat Zelta Zivtiņas tunelis, radījis oficiālo plakātu asa sižeta trillerim “Zaļā istaba” (“Green Room”), kurš Latvijas kinoteātros būs skatāms no 6. Maija.

Green Room, Zaļā istaba, Harijs Grundmanis

Lai arī Harijs iepriekš radījis vairāk kā 100 dažādus alternatīvos filmu plakātus, uzvarējis filmas “Kingsman: Slepenais dienests” oficiālajā alternatīvo plakātu konkursā un divreiz (!) paviesojies “Alternative Movie Posters” izdevuma lappusēs, šis bija pirmais “oficālais” pasūtījums – tieši viņa radītais plakāts reprezentē filmu Latvijā, un būtu grūti atrast labāku projektu, pie kura strādāt:

Kļuvuši par lieciniekiem slepkavībai koncerta laikā, pankroka grupas dalībnieki ir spiesti glābt arī savas dzīvības un stāties pretīm slepkavām, kuri vēlas atbrīvoties no nevēlamajiem lieciniekiem… Spēcīgs darbs no spilgta un ambicioza režisora (Džeremijs Solnjē, neatkarīgo hītu “Murder Party” un “Blue Ruin” veidotājs), kura pievilks skrūves ciešāk, kā viens-otrs Holivudas supergrāvējs! Klasiskais stāsts par kovbojiem un indiāņiem šoreiz ir pasniegts modernā un neparastā mērcē, bet skatītāji kinoteātri pametīs ar ievērojami mazāku nervu apjomu – un tas būs tā vērts!

“Zaļā istaba”, kuru dažiem jau bija iespējams redzēt kinofestivāla “Spektrs” ietvaros, neapšaubāmi ir viena no 2016. gada kino pērlēm, kas liks par sevi runāt vēl ilgu laiku, un kurā sev absolūti netipiskās lomās redzēsim Patriku Stjuartu, Antonu Jelčinu un Imodženu Pūtsu. Ar Latvijas skatītāju iespaidiem var iepazīties te: https://kinokults.lv/zinas/skatitaju-atsauksmes-par-green-room/

Filma Latvijas kinoteātros jau no piektdienas, 6. maija! Seansi k/t “Kino Citadele”, Cinamon, Multikino, Kino Balle (Liepāja), Kino Rio (Ventspils), Kino Gaisma (Valmiera), Silverscreen Cinemas (Daugavpils un Rēzekne).