Ziņas

“Inhumans” uz mazajiem un vislielākajiem ekrāniem

Rubrikā "kādus vēl komiksu ērmus mēs neesam redzējuši" šoreiz ziņa gan par lielajiem, gan mazajiem ekrāniem - ilgi mocītais "Marvel Studios" projekts "Inhumans" tomēr ieraudzīs dienasgaismu, bet kā TV seriāls. Kur āķis? Pirmās sērijas ekskluzīvi tiks demonstrētas... IMAX kinoteātros. Atkal jābrauc uz Tallinu un #kinoblogeriee?

03.01.2017

Rubrikā “kādus vēl komiksu ērmus mēs neesam redzējuši uz lielajiem un mazajiem ekrāniem” šoreiz ziņa gan par lielajiem (vislielākajiem), gan mazajiem ekrāniem – ilgi mocītais “Marvel Studios” projekts “Inhumans” tomēr ieraudzīs dienasgaismu, bet kā TV seriāls. Kur āķis? Pirmās sērijas ekskluzīvi tiks demonstrētas… IMAX kinoteātros. Atkal jābrauc uz Tallinu un #kinoblogeriee?

Projekts, kuru “Marvel” moka vēl kopš saviem pirmajiem filmu “line-up” paziņojumiem, dienasgaismu beidzot ieraudzīs 2017. gadā. Par to, kas ir “Inhumans”, mēs jums nestāstīsim, bet, ņemot vērā to, kā skatītāji gardām mutēm apēd pat ērmotākās supervaroņu komandas, ar šo nevajadzētu būt citādi. Cita lieta, ka līdz šim nebija skaidrs, kā tieši pārcelt “Black Bolt”, “Medusa”, “Karnak” un “Lockjaw” (visi augstāk bildē) uz lielajiem ekrāniem, līdz “Marvel” attapās – “močījam” uzreiz TV seriālu! Jūsu un mūsu iemīļotā “Netflix” platforma šoreiz (pagaidām) nepiedalās, seriāls būs paredzēts “Disney” piederošajam ABC kanālam. Tam pašam, kur plosās “Agents of S.H.I.E.L.D.”, kuros tad arī notika “Inhumans” “live-action” debija. Bet viss nav tik vienkārši.

ABC ir pasūtījis uzreiz visu pirmo sezonu, kura sastāvēs no 8 sērijām. Pirmās divas no tām tiks pilnībā uzņemtas ar IMAX kamerām (tāpat kā divi topošie “The Avengers” turpinājumi) un, sākot no 2017. gada 1. septembra, divas nedēļas ekskluzīvi tiks demonstrētas 1000 IMAX kinoteātros 74 pasaules valstīs (skat. #kinoblogeriee). Pārējo varēs noskatīties TV septembra laikā. IMAX ne tikai līdzfinansēs seriālu, bet saņems peļņu arī no sērijām, kuras tiks demonstrētas tikai TV, kā arī pārdotas tālāk straumēšanas servisiem.

Ir arī skumīgākas ziņas – Vins Dīzels, kurš ilgi “tīzoja” savu lomu filmā (visdrīzāk kā “Inhumans” līderis “Black Bolt”), visticamāk, pie darba nepiedalās. To, vai šīs ir skumjas vai, tieši otrādi, labas ziņas, mēs uzzināsim jau janvārī pēc “xXx: Reactivated” pirmizrādes (protams, #kinoblogeri seansā).