Ziņas

Ir sācies nākamais #EuropeanFilmChallenge posms!

17. janvārī sākas jaunā European Film Challenge nākamā sezona. Visi kaismīgie kino cienītāji var atkal saspicēt ausis un piedalīties izaicinājumā, jo šoreiz konkurss piedāvās iespēju laimēt pilnībā apmaksātu ceļojumu – iekļaujot apmešanos un festivāla akreditāciju – uz prestižo Kannu kino festivālu! Izklausās vareni, vai ne?

18.01.2017

Laiks skatīties Eiropas kino un laimēt ceļojumu uz pasaules slavenāko kino festivālu!

17. janvārī sākas jaunā European Film Challenge nākamā sezona. Visi kaismīgie kino cienītāji var atkal saspicēt ausis un piedalīties izaicinājumā, jo šoreiz konkurss piedāvās iespēju laimēt pilnībā apmaksātu ceļojumu – iekļaujot apmešanos un festivāla akreditāciju – uz prestižo Kannu kino festivālu! Izklausās vareni, vai ne?

Par laimi, jau šobrīd kinoteātros un Latvijā pieejamajās legālajās tiešsaistes straumēšanas platformās (Netflix, Prime video, Viaplay, Shortcut, MUBI) var atrast gana daudz Eiropas filmu, lai pietiktu vēl 10 konkursa kārtam, bet mēs īpaši ieteiksim kinoprojekta “Spektrs” filmas “Komūna”, “Gaišā nākotne” un “Tas ir tikai pasaules gals”, seansu datumus un laikus atradīsiet te: http://kinospektrs.lv/

Konkurss norisināsies līdz 11. aprīlim. Katram dalībniekam, kas būs noskatījies 10 Eiropas filmas, ir iespēja laimēt ceļojumu uz 70. Kannu kinofestivālu. Ir ļoti svarīgi atcerēties, ka visām filmām jābūt ar Eiropas izcelsmi un tās jāskatās legālā veidā (jāpievieno fotogrāfija, kas to parāda). Fotogrāfiju jāaugšupielādē www.europeanfilmchallenge.eu platformā, kā arī jādalās ar to Facebook, Instagram vai Twitter. Lai uzzinātu vairāk par noteikumiem un veidiem, kā iegūt vairāk punktus, ej uz www.europeanfilmchallenge.eu. Padomus un filmu ieteikumus atradīsi konkursa Facebook lapā.