Ziņas

Jaunais “Kurjers” atteicies no “Troņu spēles”, lai kļūtu par supervaroni

Viens no pagājušās desmitgades veiksmīgākajiem franču kinoprojektiem atgriežas atjaunots un pārveidots. „Kurjers: Pilna jauda“ („The Transporter Refueled“) piedāvā jaunu varoni galvenajā lomā – britu aktieri Edu Skreinu. Rādās, ka 32 gadus vecajam aktierim pietiks darba, ja viņš filmēsies tikai „Kurjerā“, jo šī ir jaunās triloģijas pirmā filmu.

08.09.2015

Viens no pagājušās desmitgades veiksmīgākajiem franču kinoprojektiem atgriežas atjaunots un pārveidots. „Kurjers: Pilna jauda“ („The Transporter Refueled“) piedāvā jaunu varoni galvenajā lomā – britu aktieri Edu Skreinu. Rādās, ka 32 gadus vecajam aktierim pietiks darba, ja viņš filmēsies tikai „Kurjerā“, jo šī ir jaunās triloģijas pirmā filmu. Īsumā iepazīstināsim ar perspektīvo un harizmātisko Londonas aktieri.

Eds Skreins skatītājiem labi pazīstams pēc modīgās „Troņu spēles“. Viņš gan bija redzams tikai vienā seriāla sezonā, pēc gada viņa varoni jau tēloja cits aktieris, un Eds Skreins vēl joprojām nav skaidri un gaiši pateicis, kāpēc atteicās no lomas „Troņu spēlēs“, taču klīst baumas, ka iemesls bijis piedāvājums filmēties „Kurjerā“.

Ed Skrein

Kad Eds Skreins bija pusaudzis, nevienam nenāca ne prātā, ka viņam veidosies tāda karjera. Puisis grozījās Londonas noziedznieku aprindās, un tikai  pēc kautiņā gūtas durtas brūces jauneklis pārdomāja dzīvi un sāka nopietnāk attiekties pret savu nākotni. 17 gadu vecumā viņš krasi mainīja dzīvesveidu – viņu ieinteresēja modeļa karjera, un viņš iestājās aktieru skolā. Vēlāk Eds Skreins pievērsās hiphopam. 2007. gadā iznāca viņa pirmais albums ar dziesmām, kuras viņš bija ieskaņojis sadarbībā ar citiem tolaik pazīstamiem britu hiphopa izpildītājiem.

Tagad aktieris kopā ar sievu un dēlu dzīvo Londonā un visu laiku veltī kinolomām. Šķiet, Eds Skreins nevar žēloties par darba trūkumu – beidzas darbs pie trim filmām ar šī aktiera piedalīšanos. Viņš atzīst, ka kopš bērnības sapņojis par supervaroņa lomu. Iepriekšējās filmās „Kurjers“ bija parasts puisis ar lieliskām autobraucēja un cīkstoņa iemaņām, bet filmas jaunā seja rādīs vairāk triku.

Pēc filmas izplatītāja materiāliem. “Kurjers: Pilna jauda” jau kinoteātros!