Ziņas

Joprojām ātri, joprojām bez žēlastības

Labākajās "The Expendables" tradīcijās varoņu kļūst tikai vairāk, un samazināt to skaitu diemžēl var tikai īstas traģēdijas. Netiek aizmirsts arī par galveno misiju - panākt un pārspēt "Mad Max: Fury Road", kas krietni pabojāja "Fast & Furious" dominanci auto grautiņu kino žanrā. Kā dzied daudzās dziesmās: "Viss notiek!"

12.06.2016

Mūsdienu caurspīdīgajā mediju telpā studijām kļūst aizvien grūtāk nosargāt topošo filmu noslēpumus – kino fani ir apguvuši jaunākās tehnoloģijas ne sliktāk par kino varoņiem, lidinās apkārt ar droniem un pat filmē nevietā un nelaikā atstāto Millenium Falcon no visiem iespējamiem leņķiem. Drošība filmu studijās ir sasniegusi savu apogeju, bet daži filmu veidotāji (kā, piemēram, Kventins Tarantino un Kristofers Nolans) stingri aizliedz jebkādu ierakstošo un komunikācijas ierīču klātbūtni savos uzņemšanas laukumos – atstāj telefonu mājās vai arī pats paliec turpat. Tomēr lielākais studiju bieds un labākais kinomānu draugs ir iefiltrējies pašā Holivudas sirdī un vēl saņem par to (lielu) naudu. Ko taupa taupītājs (studiju PR pārstāvji), to laupa… Vins Dīzels un viņa Facebook (un Instagram) profils!

Ne tik iedvesmojošs kā viņa kolēģim Dveinam “The Rock” Džonsonam, bet krietni, krietni informatīvāks – Dīzels dzied, kaut ko čukst un smaida kamerā, un nežēlīgi spoilo visus projektus, kuros piedalās, šobrīd “Fast & Furious 8” (šis joprojām grūti rakstās). Vispirms nospoiloja filmēšanu Kubā (Maikls Bejs viss sarkans aiz skaudības), tad Šarlīzi filmā, tagad – visu komandu vienā bildē, kuru mēs laipni izkopējām no Dīzeļa k-ga account’a un ielikām arī pie sevis. Vairosim labo pasaulē!

Charlize Theron, Šarlīze Terona

Labākajās “The Expendables” tradīcijās varoņu kļūst tikai vairāk, un samazināt to skaitu diemžēl var tikai īstas traģēdijas – visādi citādi “F8” atgriezīsies pilnīgi visi, kas filmās šobrīd ir dzīvi (Vins Dīzels, Džeisons Stethems, Dveins Džonsons, Mišela Rodrigesa, Džordana Brūstere, Tairīzs, Ludacris, Kurts Rasels, Eva Mendesa, Lūkass Bleks…), un redzēsim arī jaunas sejas! Glītākās no tām pieder, attiecīgi, Šarlīzei Teronei, kura atveidos filmas galveno ļaundari (mēs ceram, ka Stethema un Lūka Evansa par “Metallica” fanojošo māsu – fast & furiosa!), un Skotam Īstvudam, Klinta Īstvuda dēlam/klonam un jaunajam Džaja Kortnija lomas atveidotājam Holivudā (ņemot vērā viņa lomu skaitu). Ak vai, gandrīz aizmirsām par Kristoferu Hivju no “Troņu spēlēm” – viņš arī ir te!

Netiek aizmirsts arī par galveno misiju – panākt un pārspēt “Mad Max: Fury Road”, kas pagājušogad krietni pabojāja “Fast & Furious” dominanci auto grautiņu kino žanrā. Zemāk redzamais video rāda, ka mērķis tiešām ir panākt un pārspēt:

Bet par Dveinu “The Rock” Džonsonu vispār ir atsevišķs stāsts, kuru mēs pietaupīsim atsevišķam rakstam. Režisora F. Gerija Greja (“Straight Outta Compton”, “The Italian Job”, “Friday”, “A Man Apart”, Instagram) vadībā visa jautrā komanda iebrauks pasaules kino ekrānos jau 2017. gada 14. aprīlī. Un tad 2019. gada 19. aprīlī. Un tad – 2021. gada 2. aprīlī. April, april!