Ziņas

Kā “Kinoblogeri” kļuva par “Kino Kultu”

Īss stāsts ar ilustrācijām, bet bez gifiem — par to kā no "Kinoblogeri" mēs pārtapām par "Kino Kultu".

14.02.2018

“In the industry, we call them cigarette burns. That’s the cue for a changeover.”
— Tyler/Narrator (Fight Club)

Mēs palaidām kino projektu “Kinoblogeri” pirms sešiem gadiem (aprīlī dzimšanas diena, yo — mums garšo). Tad mēs tikai bijām jauni pieci blogi, kuri taisīja prezentācijas ar uzspēlētu humoru pirms gaidītākajām filmām. Sešu gadu laikā mēs esam izauguši kopā ar jums — mūsu auditoriju. Seansi tagad ir būtisks, bet tikai viens no visiem virzieniem un projektiem, pie kuriem darbojamies. 

Back to the Future

Lielākās pirmizrādes Latvijā, klasiskie seansi (tas “Back to the Future” seanss ar DeLoreanu un Ozola priekšnesumu ir personīgais karjeras highlight), jaunā “Murkšķa dienas” tradīcija, viktorīnas, videoblogi, podkāsti, web raidījums, “Kriminālās Ekselences Fonds” (protams, ka “Smetaņuks & Teters” spinoffu jau gatavojam!), kino festivāls, vairāk kā 50 izplatītas filmas un vēl daudzi-daudzi citi projekti, kuri bija un kuri vēl būs (dažus atklāsim jau pavisam drīz).

Kriminālās Ekselences Fonds

Mums vairs nav atsevišķie blogi, bet gan vienots portāls kinokults.lv. Tuvākajā laikā tas piedzīvos globālu dizaina maiņu. Līdz ar dizainu mums ir absolūti kubrick-esque plāni par jaunieviesumiem portālā. Būs ne tikai raksti un topi, bet arī podkāsta atgriešanās, ilgi plānotāis veikaliņš ar mūsu produktiem un citi feini mazie projekti.

Last Jedi

Ir pienācis laiks pielikt punktu posmam, kuru mēs saucām par “Kinoblogeri”. Un spert soli nākamajā posmā. Jo galvenais iemesls for a changeover, mūsuprāt, ir paslēpts pašā nosaukumā. Kinoblogeri bija tie daži cilvēki, kas uzsāka šo projektu. Kino Kults ir kustība, par kuru mēs kopā ar jums izaugām.

Tiekamies kino.