Ziņas

Kino Cēsīs un Rīgā, Valentīna diena, Matrikss un citi jaunumi!

Turpinot mūsu feino šī gada tradīciju, reizi mēnesī informējam jūs par visu, kas notiek Kinoblogeru un kinoprojekta “Spektrs” pasaulē! Arī šomēnes filmas, filmas, filmas: Kinoprojekts “Spektrs” izvēršas ārpus Rīgas un uzsāks seansu ciklu Cēsīs! Ko skatīties Valentīna dienā? Koeni nāk, kinolektorijs "Otrā maiņa IV" un "Matrikss"!

12.02.2016

Turpinot mūsu feino šī gada tradīciju, reizi mēnesī informējam jūs par visu, kas notiek Kinoblogeru un kinoprojekta “Spektrs” pasaulē! Arī šomēnes filmas, filmas, filmas:

KGK_facebook_header

Kinoprojekts “Spektrs” izvēršas ārpus Rīgas un uzsāks seansu ciklu Cēsīs ar veseliem 8 seansiem un 8 izcilām filmām KINO GARDĒŽU KLUBĀ! Ja līdz šim nav sanācis apmeklēt koncertzāli “Cēsis” – šī ir īstā iespēja to izdarīt, ja ir būts, tad šī būs lieliska iespēja tur atgriezties. Un Cēsīs vispār ir, ko darīt!

taleoftales_lv_fbcovers_v1

Ne tikai Cēsīs, bet arī Rīgā ir, ko darīt – lai būtu vēl vairāk, kinoprojekts “Spektrs” organizē īpašu akciju filmām “Baisās pasakas” un “Mežonīgie stāsti”, kuras par ĪPAŠI PIEVILCĪGU CENU turpmāko nedēļu laikā varēs noskatīties Cafe Film Noir un Kino Bize! Sekojiet līdzi šo kinoteātru piedāvājumam un baudiet labu kino ar vīna glāzi un uzkodām, vai arī bez!

Deadpool

Ko skatīties Valentīna dienā? Izvēle ir plaša, ja vien sekosiet mūsu ieteikumiem – jūs gaida gada romantiskākā filma “Dedpūls” (diemžēl vairs ne #kinoblogeri seansā, bet tas nekas), kā arī nu jau par tradīciju kļuvušais Valentīna dienas seanss, ko rīkojam kopā ar “Lieliska dāvana”! Šoreiz ar balvām un romantiskiem pārsteigumiem skatīsimies filmu “Izvēle” (The Choice). 14. februārī, 14:00, k/t “Kino Citadele”, biļetes vēl pieejamas!

Bet ja blandīšanās apkārt vietā prāts (un kas cits) vairāk sliecas uz t.s. “Netflix & chill” laika pavadīšanu, we got you covered – talkā nāks Reinis Važa un viņa dižraksts “My Heart Will Go On jeb ko skatīties Valentīndienā?”

Hail, caesar!

Koeni nāk! Mūsu iemīļotākie kino-brāļi (piedodiet, Vačovski, jūs vairs neesat brāļi…) jau jaunnedēļ mūs iepriecinās ar savu jaunāko veikumu “Sveicināts, cēzar!”. Nost ar drūmumu, šeit valda Kalifornijas saule, 50-to gadu šarms un, protams, Holivuda visā savā krāšņumā – jūs izklaidēs Džordžs Klūnijs, Reifs Fainss, Čanings Tatums, Skārleta Johansone, Tilda Svintone un citi lieliski aktieri! Tieši tas, kas šajā drēgnajā laikā nepieciešams (treileris: https://youtu.be/lgwDjCcLfUk)

Filmu baudīsim pirmie Latvijā, burtiski pāris dienas pēc tās pirmizrādes Berlīnes kinofestivālā – trešdien, 17. februārī, 19:20, k/t “Kino Citadele”! Biļetes jau pieejamas: http://ej.uz/cezars

12141591_926994160704551_7686450664931363392_n

Bet ar Koeniem vien paēduši nebūsim – jau pavisam drīz mūs gaida tādi notikumi, kā spraigais un brutālais mafijas/policijas trilleris “Trauksmes signāls 999” (Triple Nine) ar visu Holivudas grāvējfilmu ziedu, pirmoreiz #kinoblogeri seansu vēsturē pusnakts (!) seanss ar pirmo publisko “Batman v Superman” seansu Latvijā, ne mazāk episkas “Captain America: Civil War” aktivitātes un vēl… piesakieties seansiem jau laicīgi, un paši visu uzzināsiet pirmie!

12513791_1063181897036635_512538654343811227_o

Mūsu ciemošanās Kino muzeja kinolektorijā “Otrā maiņa IV” sākās ar nu jau tradicionālo Kinoblogeru tehnisko fiasko (“seanss” aizkavējās tikai par 47 minūtēm) un ne mazāk tradicionālo triumfālo uzvaru (pār datoru), bet tas nekādi neietekmēs pārējos lektorijus – kurus jums ļoti iesakām apmeklēt, jo tie ir ne tikai ļoti labi un izglītojoši, bet arī BEZ MAKSAS (ak, šie maģiskie vārdi).

Kā kompensāciju par iekavēto “Prezentāciju par komerckino” piedāvāsim tās spin-off – šoreiz ekskluzīvi par “Ātrs un bez Žēlastības”. Un jā, tā notiks autorkino citadelē – Kino muzejā. No otras puses, mums pagājušogad iedeva atzinības rakstu par to, ka Baltās nakts ietvaros Spīķeros parādījām “Dzīvo miroņu nakti”, tā kā vienkārši turpinām paplašināt Matriksa robežas…

matrix_pb_fbcover

… par kuru runājot – jūsu atsaucība uz mūsu organizēto “Matrikss” triloģijas ekskluzīvo seansu ir vienkārši fenomenāla, tapēc vienkārši atkārtosim vēlreiz: visas 3 filmas no DCP, Viktora Freiberga ievadlekcija, Harija Grundmaņa plakāts, Dynamit dzērieni spēkam starp filmām visiem skatītājiem un… visi pārsteigumi vēl pat nav anonsēti!
Piektdiena, 11. marts, k/t “Kino Citadele”. Biļešu iepriekšpārdošana (tikai 9,- eur!) turpinās: http://ej.uz/matrikss