Ziņas

Kino-vakariņas: “Šefpavārs uz riteņiem”

Kinoprojekts Spektrs un Radisson Blu Elizabete viesnīcas restorāns CUT turpina kino-vakariņu sēriju ar īpašu maltīti Kubas ritmos - ēdīsim, dzersim un baudīsim Džona Favro komēdiju Šefpavārs uz riteņiem. Arī šoreiz līdzās filmai tiks pasniegti kubiešu virtuves iedvesmoti ēdieni no restorāna šefpavāra Aleksandra Košanska!

19.09.2017

Kinoprojekts “Spektrs” un “Radisson Blu Elizabete” viesnīcas restorāns CUT turpina kino-vakariņu sēriju ar īpašu maltīti Kubas ritmos – ēdīsim, dzersim un baudīsim Džona Favro komēdiju “Šefs”. Arī šoreiz līdzās filmai tiks pasniegti kubiešu virtuves iedvesmoti ēdieni no restorāna šefpavāra Aleksandra Košanska!

Biļetes jau pieejamas: http://ej.uz/sefpavars (3 ēdieni, kokteilis, filma)


Mūsdienu kino skatītājs un dzīves baudītājs kļūst aizvien prasīgāks un aizvien biežāk meklē jaunus piedzīvojumus, kur filmas, skaņdarba vai cita mākslas darba baudīšana tiek apvienota ar citu maņu orgānu patīkamu kairinājumu. Un kur nu vēl labāka kombinācija par labu kino kopā ar izcilu ēdienu? To visu jums būs iespēja baudīt īpašā kino seansā šī gada 27. septembrī “Radisson Blu Elizabete” viesnīcas restorāna CUT terasē, kurā jūs gaidīs:

– Kulinārā komēdija “Šefpavārs uz riteņiem” ar pašu Favro, Skārletu Johansoni, Sofiju Vergaru un Robertu Dauniju junioru;

– filmai īpaši pielāgotas trīs ēdienu vakariņas no CUT šefpavāra Aleksandra Košanska, kuras tiks pasniegtas filmas laikā;

– Kubas siltums ēdienos, dzērienos un uz ekrāna!

Vietu skaits ierobežots, vakariņu cena (3 ēdieni, kokteilis, filma) ir 29 EUR no personas.

Gaidīsim jūs trešdien, 27. septembrī, “Radisson Blu Elizabete” viesnīcas (Rīga, Elizabetes iela 73) restorāna CUT terasē, sākums plkst. 19.00!