Ziņas

Kino-vīna-dubultvakars: Ceļojums uz Spāniju un Itāliju!

Uz Latvijas kinoteātru ekrāniem iznāk gaidītā komēdija Ceļojums uz Spāniju - tam par godu Kino Bize rīko skatītāju jau iecienīto dubultvakaru, šoreiz piedāvājot kopā ar britu komiķiem Stīvu Kūganu un Robu Braidonu doties aizraujošos kino-ceļojumos uz Spāniju un uz Itāliju. Protams, ar vīnu!

19.09.2017

Uz Latvijas kinoteātru ekrāniem iznāk gaidītā komēdija “Ceļojums uz Spāniju” – tam par godu kinoprojekts “Spektrs” kopā ar Kino Bize rīko skatītāju jau iecienīto dubultvakaru, šoreiz piedāvājot kopā ar britu komiķiem Stīvu Kūganu un Robu Braidonu doties aizraujošos kino-ceļojumos uz Spāniju un uz Itāliju. Ar gardiem ēdieniem, smeķīgiem jokiem un, protams, vīnu!

Trešdien, 20. Septembrī, tiekamies Kino Bize mājīgajās telpās, lai kopā ar Stīvu un Robu, citiem skatītājiem un īstu Spānijas sarkanvīnu Campo Viejo vīnu izbaudītu skaistākās Spānijas un Itālijas vietas un šo valstu tradicionālos ēdienus:

18:00 – “Ceļojums uz Itāliju” (“The Trip to Italy”), 2014. gads, 108 min.
20:00 – “Ceļojums uz Spāniju” (“The Trip to Spain”), 2017. gads, 108 min. PIRMIZRĀDE!

Biļetes jau pieejamas: http://ej.uz/dubultspanija

Pauzē starp filmām baudīsim īstu Spānijas sarkanvīnu Campo Viejo!

“Ceļojums uz Itāliju” (“The Trip to Italy”), 2014. gads, 108 min.

Lieliskie britu komiķi Stīvs Kūgans un Robs Braidons dodas ceļā – atkārtojot slavenāko romantisma laikmeta dzejdaru ceļojumu pa Itāliju. Viņi izbauda gardas maltītes skaistākajās vietās Itālijā – no Ligūrijas piekrastes līdz pat Kapri salai, lieliski pavadot laiku – velkot viens otru uz zoba, improvizējot un atdarinot Betmena balss tembru, kā arī apspriežot filmas… (treileris: )

http://kinospektrs.lv/the-trip-to-italy/

“Ceļojums uz Spāniju” (“The Trip to Spain”), 2017. gads, 108 min.

Jau trešo reizi (pēc filmām “The Trip” un “The Trip to Italy”) draugi-aktieri Stīvs Kūgans un Robs Braidons dodas izsmalcinātā un humora pilnā gastronomiskā ceļojumā – šoreiz viņu izvēle krita par labu karstasinīgajai Spānijas virtuvei. Ceļojums pa šo saulaino zemi izvērtīsies ne tikai aizraujoši garšīgs, no tapām līdz paeljai, bet arī pārbaudīs to, vai abu draudzība ir tikpat stipra, kā izturētie Spānijas sarkanvīni!

http://kinospektrs.lv/the-trip-to-spain/