Ziņas

Kinoblogeri aicina pabaidīties Helovīna filmu maratonā!

Pirmdien, 31. oktobrī, pašā Visu svēto dienas vakarā Kinoblogeri un k/t “Kino Citadele” aicina uz KINO - kārtīgi pabaidīties, pakutināt nervus, pārkāpt pāri savām bailēm un vienkārši lieliski pavadīt laiku ar trim izcilām, skatītāju un arī kritiķu jau iemīļotām un novērtētām filmām!

25.10.2016

Pirmdien, 31. oktobrī, pašā Visu svēto dienas vakarā Kinoblogeri un k/t “Kino Citadele” aicina uz KINO – kārtīgi pabaidīties, pakutināt nervus, pārkāpt pāri savām bailēm un vienkārši lieliski pavadīt laiku ar trim izcilām, skatītāju un arī kritiķu jau iemīļotām un novērtētām filmām!

Atgādinām, ka pirmdienās k/t “Kino Citadele” darbojas akcija “2 biļetes par 1 cenu”. Vai sakritība? Diez vai:

The Witch, Ragana

“Ragana” (The Witch)

1630. gads, Ziemeļamerika. Britu kolonistu ģimene cenšas iekārtot saimniecību tālu prom no citiem, kad to sāk vajāt neparasti un pat mistiski atgadījumi. Kad mīklainos apstākļos pazūd ģimenes jaunākā atvase, visi tur aizdomās vecāko māsu Tomasīnu, kura pieskatīja jaundzimušo negadījuma laikā. Vai tiešām šis ir traģisks, bet sadzīvisks negadījums, vai arī pie vainas ir kādi daudz tumšāki un biedējošāki spēki, kas mīt piemājas mežā?

Deiva Egersa “Ragana” spilgti debitēja Sandensas kinofestivālā, un kopš tā laika paspējusi apaugt ar dažnedažādām leģendām un nostāstiem. Viena no pēdējo gadu baisākajām, atmosfēriskākajām un vienkārši labākajām šausmu filmām, kuru var droši rekomendēt pat tiem, kas šausmu filmas neskatās!

Vienīgais seanss 18:30 – https://www.forumcinemas.lv/Websales/Show/255084/

cannesitfollows

“Tas seko tev” (It Follows)

Piepilsētas pusaudžos pukst dzīvība, sapņi, cerības un vēlmes pēc nezināmā, taču tik ļoti kārotā… Džejai ir viss, ko vien var vēlēties, – labi draugi, māja ar baseinu, ballītes un bezrūpība, taču mirkļa sakars ar kādu zēnu maina viņas dzīvi kājām gaisā, un nu viņai nepārtraukti seko kaut kas, kam ir visļaunākie nodomi… Lai kur arī tu nebūtu, atceries – Tas seko tev!

Ovācijas stāvus Kannu kinofestivālā. Kritiķu un skatītāju sajūsma. Svaigs skatījums uz žanru. Biedējoša un mūsdienīga alegorija. Jauna “scream queen” 21. gadsimtam – tas viss par vienu no pēdējo gadu baisākajiem un inovatīvākajiem trilleriem “Tas seko tev”!

Vienīgais seanss 19:20 – https://www.forumcinemas.lv/Websales/Show/255048/

The Girl With All the Gifts

“Apdāvinātā meitene” (The Girl With All the Gifts)

Ne pārāk tāla nākotne. Dzīve uz Zemes mainījusies – planētu apsēdis nezināmas izcelsmes vīruss, kas strauji sagrauj imunitāti un uzveic cilvēku, pārvēršot viņu asinskārā zombijā-kanibālā. Vīrusu pētnieku vidū valda trauksme, taču pretlīdzeklis nav atrodams, turklāt vīruss turpina attīstīties tā uzbūve nemitīgi mainās…

Britu apsēstība ar postapokaliptiskām tēmām bija vērojama vēl Denija Boila “28 dienas vēlāk” (un tās turpinājumā), bet M.R. Kerija romāna ekranizācija paceļ to kvalitatīvi pilnīgi jaunā līmenī – reizē spraigs trilleris, spēcīga drāma un smalka alegorija par mums un pasauli apkārt, filma ir izpelnījusies visaugstākās kritiķu atzīmes (piecas zvaigznes no “Empire”, piecas no “LitteWhiteLies”, 82% svaigs reitings “RottenTomatoes”). Un pelnīti!

Seansi 11:50, 17:10, 19:10 un 21:50 – http://www.forumcinemas.lv/Event/302003/