Ziņas

Kinoblogeri tev uztetovēs “Justice League” varoni. Pa īstam!

Mazliet vairāk kā pirms gada rīkojām pilnīgi traku akciju - kopā ar Mārtiņu Kaiju pieciem interesentiem piedāvājām uztetovēt sev kādu no filmas Suicide Squad varoņiem! Paši sev arī uztaisījām, lai iedrošinātu, bet tas pat nebija vajadzīgs, jo uz 5 vietām pieteicās 50+ cilvēku... gaidām vēl lielāku atsaucību akcijas II. līmenī, jo šoreiz jūsu rīcībā ir visi Justice League varoņi!

21.10.2017

Mazliet vairāk kā pirms gada rīkojām (kā toreiz likās) pilnīgi traku akciju – kopā ar tattoo master extraordinaire Mārtiņu Kaiju pieciem interesentiem piedāvājām uztetovēt sev kādu no filmas “Suicide Squad” varoņiem! Paši sev arī uztaisījām, lai iedrošinātu, bet tas pat nebija vajadzīgs, jo uz 5 vietām pieteicās 50+ cilvēku… gaidām vēl lielāku atsaucību akcijas II. līmenī, jo šoreiz jūsu rīcībā ir Mārtiņa tinte un visi “Justice League” varoņi!

Betmens, Supermens, Brīnumsieviete, Akvamens, Flešs un Kiborgs (kā arī, ja ļoti gribas, Loisa Leina, Steppenwolf un Lekss Lutors) visdažādākajos stilos un variācijās ir jūsu rīcībā – tāpat kā iepriekš, arī šoreiz varoņa attēls būs jāatrod pašam, un tad tas kopā ar Mārtiņu Kaiju tiks pielāgots tieši jums un jūsu izvēlētajai ķermeņa daļai, lai Home of Tattoos telpās radītu unikālu mākslas darbu! Akcijas kopsavilkums arī šajā brīnišķīgajā video no režisores/kinomānes Sintijas:

Kā pieteikties? Pavisam vienkārši – saņemiet drosmi un rakstiet pieteikumu uz kinoblogeri (at) gmail.com ar e-pasta tematu “ALL IN” līdz 5. novembra beigām (tetovēšanas posms no 6. līdz 19. novembrim) kopā ar motivāciju, kādēļ tieši jūs esat pelnījuši “Justice League” tetovējumu un neaizmirstot piemest klāt izvēlēto dizainu, un mēs ar jums sazināsimies un vienosimies par pārējo. Piedāvājums spēkā tikai drosmīgiem un pozitīvi trakiem kino skatītājiem, kuri jau sasnieguši 18 gadu vecumu, un, līdzīgi kā “Titty Twisters” un citos bāros, mēs atstājam sev tiesības atteikt bez iemeslu paskaidrošanas. Piesakoties jūs arī apzinaties, ka process tiks filmēts un fotografēts, kā arī vēlāk izlikts publiskai apskatei (Benam Aflekam arī nosūtīsim).

Tiem, kam patīk “uzlīmējamie”, hennas u. tml. tetovējumi, – diemžēl šoreiz ne, pasaules glābšana ir pa īstam, un arī tetovējumi ir pa īstam, nekādi “pagaidu” varianti šeit nav pieņemami. Bet… šī noteikti nav vienīgā mūsu plānotā akcija saistībā ar “Justice League”, turiet acis plaši vaļā un būs iespēja piedalīties arī bez sevis apzīmēšanas! Sākot jau ar seansu:

Īpašais “Kinoblogeri piedāvā”, Acme Film Latvija un Cēsu alus organizētais pirmizrādes seanss gada episkākajai komiksfilmai “Taisnības līga” (“Justice League”) jau 15. novembrī k/t Kino Citadele SCAPE auditorijā!

Biļetes: DRĪZ!
Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/216829818724087/