Ziņas

Kinoblogeri un Cēsu Alus piedāvā 2016. gadā!

Bieza sniega sega klāj zemi (kaut kur), dāvanas sarūpētas un varbūt pat iesaiņotas, ledusskapji lūzt no rosola un citiem gardumiem, vēl viens gads ir pagājis, katram savs, bet visiem kopā - lielisks! Tas arī nozīmē, ka tuvojas arī nākamā gada “Kinblogeri piedāvā” seansi, ar ko saistībā mums ir vairāki ĻOTI nozīmīgi jaunumi.

24.12.2015

Bieza sniega sega klāj zemi (kaut kur), dāvanas sarūpētas un varbūt pat iesaiņotas, ledusskapji lūzt no rosola un citiem gardumiem, un ir skaidrs, ka vēl viens gads ir pagājis, katram savs, bet visiem kopā – lielisks! Tas arī nozīmē, ka tuvojas arī nākamā gada “Kinblogeri piedāvā” seansi, ar ko saistībā mums ir vairāki ĻOTI nozīmīgi jaunumi:

Kā pirmais nāk tas, ka mums nākamgad ir jauns lieldraugs, kurš ne tikai cienās jūs ar gardiem dzērieniem pirms filmām un to laikā, bet arī, kas daudz svarīgāk, vispār ļauj seansiem notikt! Dāmas un kungi, jums jāzin, kam teikt paldies par šo visu – lūdzam cienīt un godāt Cēsu Alus!

Kā otrs nāk tas, ka filmu būs vairāk, bet seansu būs… mazāk. Kā noteikti pamanījāt, tad pēdējā pusgada seansi krasi pacēlās kvalitātē – lidojām uz Marsu un kāpām Everestā, apciemojām Gljermo šausmu māju un mukām no ripzāģa “Sinister 2” seansā, par “Zvaigžņu karu” performancēm pat nerunājot. Ēdām un dzērām, laimējām lieliskas dāvanas un pārējais, kas padara “Kinoblogeri piedāvā” seansus par neaizmirstamiem piedzīvojumiem. Tas viss prasa laiku un pūles, tapēc turpmāk tās tiks veltītas tikai lielākajām (un labākajām) filmām!

Bez satraukuma – mazās, interesantās un pārsteidzošākās filmas mēs joprojām skatīsimies kopā, tikai nu jau kinoprojekta “Spektrs” ietvaros (kur tām arī īstā vieta)! Sekojiet informācijai, kura noteikti sekos.

Jaunais gads mums nesīs daudz, daudz jauna un, cerams, arī ļoti laba kino – liela, maza, skaļa un tāda, par kuru tikai čukstus, no Maikla Beja līdz Vudijam Alenam, no ilgi gaidītiem iemīļotu filmu turpinājumiem līdz pat jauniem “Zvaigžņu kariem” (arī nākamgad, ja)! Un tam visam pa vidu – izcili kino pasākumi, kino viktorīnas, “Spektrs” filmas, klasika uz lielā ekrāna un citi, pagaidām neanonsēti (un, iespējams, mums pašiem vēl nezināmi) pārsteigumi. Būs lieliski, un šo-to jau esam anonsējuši mūsu resursos – atzīmējiet savos plānotājos!

Un tas viss nebūtu iedomājams bez Jums! Arstarulsmirus vārdiem – paldies, ka esat!

Kinoblogeri

Kinoblogeri-Xmas-2015