Ziņas

Kinoblogeri un “Lieliska dāvana” aicina uz Valentīna dienas kino!

Svini Valentīna dienu kopā ar Kinoblogeriem un "Lieliska dāvana"! Turpinot feino tradīciju, arī šogad aicinam Valentīna dienu pavadīt kinoteātrī, apmeklējot īpašu filmas "Izvēle" ("The Choice") seansu. Pirms filmas arī Kinoblogeru ievads, patīkami pārsteigumi, konkursi un balvas!

10.02.2016

Svini Valentīna dienu kopā ar Kinoblogeriem un “Lieliska dāvana”! Turpinot feino tradīciju, arī šogad aicinam Valentīna dienu pavadīt kinoteātrī, apmeklējot īpašu filmas “Izvēle” (“The Choice”) seansu. Pirms filmas arī Kinoblogeru ievads, patīkami pārsteigumi, konkursi un balvas:

Šī gada 14. februārī 14:30 “Lieliska dāvana” aicina kino mīļotājus pavadīt Valentīna dienu, skatoties īpašo filmas “Izvēle” seansu. Mīlētājus sagaidīs patīkami pārsteigumi, konkursi un balvas! Visu mīlētāju dienā kinoteātrus apmeklē neskaitāmi pāri, kas vēlas atpūsties no ikdienas rutīnas vai gluži otrādi – ir pašā attiecību sākumā, kad vēderā satraukti danco tauriņi, – tad kino ir viena no pirmajām radiņu vietām! Lai ilgi nebūtu jādomā par filmas izvēli, “Lieliska dāvana” aicina uz filmas “Izvēle” īpašo Valentīna dienas seansu, ko papildinās konkursi, “laimīgie krēsli”, pārsteigumi un īpašas dāvaniņas ikvienam apmeklētājam! Bet pirms filmas Kinoblogeri pastāstīs par pašu stāsta autoru – Nikolasu Spārksu un viņa ievērojamajiem darbiem, kas ir populāri un zināmi lielai daļai skatītāju:

Kas gan Valentīna diena būtu kārumiem? “Skrīveru saldumi” būs sagatavojuši jautājumus un erudītākajiem minētājiem dāvās patiesi saldas dāvanas, kā arī ikvienu kino mīļotāju iepriecinās ar mazu saldumiņu. Vēl par patīkamiem mirkļiem būs parūpējušies Atpūtas komplekss “Kaķītis”  – lieliska vieta, kur pārim atpūsties, baudīt romantiku un uzfrišināt savu sportisko garu. Savukārt, “Zirgu sēta Klajumi” būs sagatavojuši aizrautīgu konkursu visiem pāriem! Par aromātisku noskaņojumu gādās “Beauty Shop” – kosmētika, kas, ražota šeit pat Latvijā no dabīgā izejvielām un darināta ar rokām!

Valentīna diena ir mīlestības svētki, kurā mīļotie cilvēki viens otram dāvā dāvanas, rūpes un uzmanību, tādā veidā paužot mīlestību vienam pret otru. Lieliska dāvana mājaslapā www.lieliskadavana.lvJūs atradīsiet vairākus aizraujošus, romantiskus un netradicionālus variantus kā iepriecināt un pārsteigt savu otro pusīti!

Gaidīsim Jūs šī gada 14.februārī, 14:30, k/t Kino Citadele!

* Raksts sagatavots, izmantojot “Lieliska Dāvana” materiālus.