Ziņas

Kinozvaigznes pulcējas filmas “Trauksmes signāls 999” pirmizrādē Losandželosā

Krimināltrillera “Trauksmes signāls 999” pirmizrādē pulcējās daudzas Holivudas kinozvaigznes – ne tikai tās, kuras pašas piedalījušās uzņemšanā, bet arī tās, kuras bija ieradušās, lai noskatītos daudzsološu filmu. Filmā redzami tādi aktieri kā Vudijs Harelsons, Keita Vinsleta, Čūitels Edžiofors, Ārons Pols un Keisijs Afleks.

26.02.2016

Pirms dažām dienām Losandželosā notika krimināltrillera “Trauksmes signāls 999” pirmizrāde, pulcējās daudzas Holivudas kinozvaigznes – ne tikai tās, kuras pašas piedalījušās uzņemšanā, bet arī tās, kuras bija ieradušās, lai noskatītos daudzsološu filmu. Filmā “Trauksmes signāls 999” redzami tādi aktieri kā Vudijs Harelsons (“Bada spēles”), Keita Vinsleta (“Stīvs Džobss”), Čūitels Edžiofors (“12 gadi verdzībā”), Ārons Pols (“Pārkāpt robežu”) un Keisijs Afleks (“Starp zvaigznēm”).

Filma “Trauksmes signāls 999” ir stāsts par mafijas tīklos nonākušiem policistiem.  Iebiedējot policistus un viņu līdzdalībniekus, ļaundari piespiež viņus pastrādāt prātam neaptveramus noziegumus:

Gangsteru kultūras vēsturi pētījušais filmas režisors Džons Hilkots pirmizrādē uzsvēra  jaunās filmas mūsdienīgumu un reālismu. “Pēdējās desmitgadēs ielu dzīve un noziedzīgās pasaules gaisotne Amerikā ir ļoti mainījusies. Jau sen itāliešu mafija nav tik varena kā, piemēram, latīņamerikāņu grupējumi, diezgan ietekmīgi ir krievu mafijas grupējumi. Mainījusies arī policija un tās darba metodes, tāpēc gribējās, lai filmā būtu pēc iespējas vairāk reālisma, gribējās atklāt noziedzīgās pasaules īstenību,” teica kinematogrāfists.

Plašai auditorijai filmas pirmizrāde Savienotajās Valstīs paredzēta šajā nedēļas nogalē. Latvijas skatītāji krimināltrilleri “Trauksmes signāls 999” varēs noskatīties pēc nedēļas – sākot ar 4. martu.

Raksts sagatavots pēc filmas izplatītāja piedāvātajiem materiāliem.