Ziņas

Komēdija “Sakari franču gaumē” – augums jūtām ceļā nestājas!

Pienācis franču komēdijas laiks! Valdzinošā Parīze, pievilcīgi aktieri, asprātīgi dialogi, standartam galīgi neatbilstīgs pāris un pārpratumi, ko tas izraisa - „Sakari franču gaumē“ ir ļoti jautra un stilīga komēdija par kaislību, kas piepeši uzliesmo starp diviem ārēji pavisam atšķirīgiem cilvēkiem!

17.05.2016

Pienācis franču komēdijas laiks! Valdzinošā Parīze, pievilcīgi aktieri, asprātīgi dialogi, standartam galīgi neatbilstīgs pāris un pārpratumi, ko tas izraisa – „Sakari franču gaumē“ ir ļoti jautra un stilīga komēdija par kaislību, kas piepeši uzliesmo starp diviem ārēji pavisam atšķirīgiem cilvēkiem. Šī filma atgādinās, ka mīlestība negaida īsto brīdi, nepiedāvā sagatavošanās treniņus un parasti neņem galvā apkārtējo viedokli.

Diāna (Viržīnija Efirā) ir lieliska advokāte, bet personiskā dzīve nevedas – viņa tikko parakstījusi šķiršanās dokumentus. Reiz Diānu pārsteidz negaidīts telefona zvans. Arhitekts Aleksandrs (Žans Dižardēns) patīkamā balsī pieklājīgi pavēsta, ka atradis Diānas mobilo tālruni. Viņi norunā tikšanos. Viņu gaida vārda tiešā nozīmē mazs pārsteigums:

Franču kino izsenis izdaudzināts savu klasisko komēdiju un harizmātisko aktieru dēļ. „Sakari franču gaumē“ šā žanra cienītājiem būs gards kumosiņš. Viens no mūsdienās pašiem slavenākajiem franču aktieriem Žans Dižardēns filmā liks lietā visu savu vīrieša šarmu. Aktieris guvis pasaules slavu, saņemdams balvu „Oskars“ par lomu filmā „Mākslinieks“. Vasaras gaidās komēdija „Sakari franču gaumē“ iedvesmos piepešām romantiskām jūtām.

Skatieties filmu Latvijas kinoteātros jau no 27.maija!

Raksts sagatavots pēc filmas izplatītāja piedāvātajiem materiāliem.