Ziņas

Kriminālā komēdija “Zviedru okšķeri” jau Viaplay.lv

Tik daudz rakstām par aizokeāna milzi "Netflix", bet neignorēsim arī citas tepat Latvijā legāli pieejamās satura platformas - tādēļ sāksim ar "Viaplay.lv" un tā ekskluzīvo oriģinālsatura piedāvājumu, kriminālo komēdiju "Swedish Dicks" jeb "Zviedru okšķeri"! Galvenajās lomās visiem labi zināmie Pīters Stormare un... Kianu Rīvzs!

22.12.2016

Tik daudz rakstām par aizokeāna milzi “Netflix”, bet neignorēsim arī citas tepat Latvijā legāli pieejamās satura platformas – un sāksim ar vienu no jaudīgākajām platformām “Viaplay.lv” (jums visiem labi zināmais MTG koncerns) un tā ekskluzīvo oriģinālsatura piedāvājumu, kriminālo komēdiju “Swedish Dicks” jeb “Zviedru okšķeri”! Galvenajās lomās visiem labi zināmie Pīters Stormare un… Kianu Rīvzs!

“Zviedru okšķeri” ir “Viaplay” pirmais oriģinālseriāls, kas stāsta par diviem zviedriem, kuri nolemj atvērt savu detektīvu aģentūru Losandželosā. Jaunais seriāls lieliski apvieno melno humoru ar mums jau ierasto vieglo humoru un patiks visiem kvalitatīvas izklaides cienītājiem. Seriālā galvenās lomas atveidot zviedru aktieris, komiķis un Džerija Brukhaimera mīlulis Pīters Stormare (izbijis kaskadieris Ingmārs) un zviedru komiķis Johans Glanss (dīdžejs Aksels). Kopīgi viņi vada nelicencētu privātdetektīvu aģentūru “Swedish Dicks” / “Zviedru okšķeri” un mēģina risināt dažādas neparastas situācijas. Seriāla režisors ir Pīters Setmans, kurš pats ir zviedru komiķis, aktieris, producents un režisors. Tika izlemts šo seriālu filmēt gan Amerikas Savienotajās Valstīs, gan arī Zviedrijā. Atverot savu detektīvu aģentūru Losandželosā, abi zviedri (gan realitātē, gan seriālā) dosies trakos piedzīvojumos un uzņemsies atklāt pašas jocīgākās un mīklainākās lietas.

Swedish Dicks, Zviedru okšķeri

Lai arī viņš nav zviedrs un nav okšķeris, arī kanādiešu aktieris Kianu Rīvzs pievienojies “Viaplay” pirmā oriģinālseriāla – “Zviedru okšķeri” – sastāvam līdzās zviedru aktierim Pīteram Starmoram (“Fargo”, “Izlaušanās”) un zviedru “stand-up” komiķim Johanam Glansam. “Šis šovs ir patiešām progresīvs, tā scenārijs ir pārsteidzošs, un man ir patiess prieks atkal strādāt kopā ar Pīteru Starmoru,” norādījis Kianu Rīvzs, kuram šis ir pirmais televīzijas projekts kopš 1990. gada. “Matriksa” zvaigzne Rīvzs parādīsies vairākās seriāla sērijās kaskadiera Teksa lomā. Te arī neliels ieskats seriāla aizkulisēs un Kianu darbā:

“Viaplay” platformā pašlaik ir pieejamas visas pirmās sezonas septiņas sērijas, lai skatītājam nebūtu jāgaida nedēļa vai ilgāk, lai noskatītos jaunāko sēriju. Viss saturs pieejams ar subtitriem latviešu valodā un bez reklāmas pauzēm. Sākt skatīties “Viaplay” var kaut tūlīt, komplektā nāk arī bezmaksas mēnesis – pamēģiniet, ir vērts! Saite: https://viaplay.lv/

Raksts sagatavots, izmantojot “Viaplay” piedāvātos materiālus.