Ziņas

“Spektrs” x KinoBize: Melnais humors, baltais vīns*

Kinoprojekts “Spektrs” ir par patiešām labu un prātā paliekošu kino uz lielā ekrāna, domubiedru kompānijā un ar neiztrūkstošām pēcfilmas diskusijām - bieži vien pie vīna glāzes. Kinoprojekts “Spektrs” ir arī par jautru laika pavadīšanu savējo kompānijā, baudot iemīļotākās filmas un aicinot līdzi draugus, kuri tās vēl tikai atklās - nereti pie vīna pudeles.

05.04.2016

Kinoprojekts “Spektrs” ir par patiešām labu un prātā paliekošu kino uz lielā ekrāna, domubiedru kompānijā un ar neiztrūkstošām pēcfilmas diskusijām – bieži vien pie vīna glāzes. Kinoprojekts “Spektrs” ir arī par jautru laika pavadīšanu savējo (lasi: kinomānu) kompānijā, vēlreiz baudot iemīļotākās filmas un aicinot līdzi labākos draugus, kuri tās vēl tikai atklās – nereti pie vīna pudeles (kā citādi).

Tieši tādēļ aicinam uz pavisam īpašu pasākumu pie mūsu draugiem Kino Bize – īpaši, ja šajā Rīgas kinoteātrī vēl nav būts – lai kopīgi (vēlreiz) baudītu kinoprojekta “Spektrs” viennozīmīgi melnā humora pilnākās filmas “Kas notiek krēslā” (“What We Do in the Shadows”, Jaunzēlande) un “Mežonīgie stāsti” (“Wild Tales”, Argentīna) . Filmu izvēle nav nejauša, jo tās var skatīties vēl un vēl un vēl – ar vai bez vīna:

Pasākums mūsu draugiem, gan jauniem, gan jau sen pazīstamiem (bet aicināti ir pilnīgi visi), ar īpašu cenu uz abām filmām (piečuks un miers), piektdienā pēc smagās darba nedēļas un kurš noteikti turpināsies kādā no populārajām Rīgas nakts atpūtas vietām. Bet tad par to vīnu, ja? To uzsauks “Spektrs” – sarkano un balto, neierobežotā daudzumā (no pieejamajiem krājumiem, protams) visiem pasākuma apmeklētājiem! Kas, kas var būt labāks par šo?

Tiekamies KinoBize piektdien, 8. aprīlī, 18:30 – biļetes uz vietas vai te:
http://www.bezrindas.lv/lv/kino/kino-bize/spektrs-melnais-humors-baltais-vins/

* tikai mieru, būs arī sarkanais!