Ziņas

Metjū Makonahejs: Dzimis, lai skrietu

Filma sekos žurnālista un maratonista Kristofera Makdugala (Metjū Makonahejs) ceļojumam pie Tarahumara indiāņu cilts dziļi Meksikas tuksnešos, lai uzzinātu cilts paaudzi paaudzē nodoto skriešanas un izturības noslēpumu...

17.02.2015

Metjū Makonaheja veiksmes skrējiens turpinās – piedzīvojis nenormāli jaudīgu un neticami veiksmīgu karjeras renesansi (tautā sauktu par Mcconaissance), aktieris negrasās apstāties, un savus nākamos projektus piemeklē ar līdzvērtīgu rūpību. Viens no tiem solās būt ļoti interesants un traki aktuāls mūsdienu maratonu kultūrā – pasaulslavenās Kristofera Makdugala grāmatas “Born to Run: A Hidden Tribe, Super Athletes, and the Greatest Race the World Has Never Seen” Holivudas ekranizācija!

Tāpat kā grāmata, arī filma sekos žurnālista un maratonista Kristofera Makdugala (Metjū Makonahejs) ceļojumam pie Tarahumara indiāņu cilts dziļi Meksikas tuksnešos, lai uzzinātu cilts paaudzi paaudzē nodoto skriešanas un izturības noslēpumu – tās pārstāvji ir pazīstami ar savu spēju bez apstājas, noguruma vai savainojumiem basām kājam noskriet simtiem jūdžu.

Filmas scenāriju raksta Metjū Maikls Karnahans (“The Kingdom”, “World War Z”), zināmā režisora Džo Karnahana brālis, bet producē Lorenzo di Bonaventura (“Transformers”, “Red”). Filmas režisora meklējumi turpinās, un tās iznākšanas datums vēl nav zināms.