Ziņas

Milžu cīņas filmā “Kong: Skull Island”

"King Kong" ir ne tikai Holivudas monstru filmu leģenda un iedvesmas avots visiem, kas veido līdzīga žanra filmas, bet arī pats par sevi neskaitāmu rīmeiku objekts - populārākie ir 70-to gadu beigu diloģija ar Džesiku Lendžu, kā arī vēl pavisam nesenā Pītera Džeksona mīlas atzīšanās savai iecienīgākajai filmai.

24.07.2016

Karalis Kongs (“King Kong”) ir ne tikai Holivudas monstru filmu leģenda un iedvesmas avots visiem, kas veido līdzīga žanra filmas, bet arī pats par sevi neskaitāmu rīmeiku objekts – populārākie ir 70. gadu beigu diloģija ar Džesiku Lengu, kā arī vēl pavisam nesenā Pītera Džeksona mīlas atzīšanās savai iecienītākajai filmai (vislabāk skatāma režisora versijā). Tomēr laiks iet, un mums ir nepieciešams jauns Kongs (vismaz Holivuda par to ir droša), tādēļ jau nākamā gada pavasarī redzēsim “Kong: Skull Island” – no “Godzilla” producentiem:

Pēdējais fakts noteikti ir arī noteicošais – filmas ne tikai būs izpildītas līdzīgā vizuālā stilā (mūsdienu reālisms vs. fantasy mošķi), bet arī sižetiski savā starpā saistītas, tāpēc nebrīnīsimies, ja jau izziņotais “Godzilla 2” pēkšņi pārtaps par… Nu, jūs taču zināt, ko mēs domājam. Par “Godzilla vs. King Kong”, protams.

Bet jaunajā filmā ir sapulcēti fantastiski aktieri, starp kuriem Toms Hidlstons, Džons Gudmens, Brī Larsone, Doktors Drē un Easy-E, Tobijs Kebels, Džons K. Railijs un pat Semjuels L. Džeksons kā lokālais pulkvedis Kurcs – šajā ziņā treileris ir visai spoilerīgs, esiet uzmanīgi!

“Kong: Skull Island” būs klāt jau 2017. gada 10. martā!