Ziņas

Noskaties “Zirnekļcilvēks: Atgriešanās mājās” jau šonedēļ!

K/t “Kino Citadele”, Kinoblogeri un “Acme Film Latvija” piedāvā vasaras gaidītāko supervaroņa atgriešanos filmā “Zirnekļcilvēks: Atgriešanās mājās”! Īpašā filmas fanu pirmizrāde nedēļu ātrāk par repertuāra seansiem - piektdien, 7. jūlijā, 18.30 k/t “Kino Citadele” SCAPE auditorijā!

04.07.2017

K/t “Kino Citadele”, Kinoblogeri un “Acme Film Latvija” piedāvā vasaras gaidītāko supervaroņa atgriešanos filmā “Zirnekļcilvēks: Atgriešanās mājās”! Īpašā filmas fanu pirmizrāde nedēļu ātrāk par repertuāra seansiem – piektdien, 7. jūlijā, 18.30 k/t “Kino Citadele” SCAPE auditorijā:

Biļetes jau pieejamas: http://ej.uz/spideyhome

Pēc sensacionālās debijas filmā “Kapteinis Amerika: Pilsoņu karš” jaunais Pīters Pārkers jeb Zirnekļcilvēks iejūtas supervaroņa identitātē filmā “Zirnekļcilvēks: Atgriešanās mājās”. Ir pagājuši pāris mēneši pēc “Marvel” supervaroņu “Pilsoņu kara”. Pīters Pārkers (Toms Holands) ir atgriezies dzimtajā Ņujorkā un ar sava labvēļa un mentora Tonija Stārka (Roberts Daunijs juniors) palīdzību cenšās sabalansēt savu dzīvi, kurā pa dienu viņš ir parasts vidusskolnieks, bet no mācībām brīvajā laikā – supervaronis un pilsētas neliešu bieds Zirnekļcilvēks. Laika gaitā kļūst skaidrs, ka apvienot abas pasaules ir grūtāk, nekā sākotnēji šķita, un pat jaunais superļaundaris Maitu lija nebūt nav lielākā Pītera problēma…

Viens no iemīļotākajiem supervaroņiem Zirnekļcilvēks beidzot atgriežas mājās – skatītāju jau iemīļotajā “Marvel” filmu pasaulē (kurā jau veiksmīgi darbojas un savstarpēji mijiedarbojas Tors, Kapteinis Amerika, Doktors Streindžs, Skudrcilvēks un visi pārējie Atriebēji). Un atbildību par Pīteru Pārkeru un viņa alter ego uzņemsies pats Tonijs Stārks jeb Dzelzs vīrs! Filmā redzēsim vēl daudzus jau iemīļotus varoņus, bet turpmākie piedzīvojumi pierādīs, ka Zirnekļcilvēks ir šeit uz palikšanu – nākamreiz viņu uz lielajiem ekrāniem redzēsim mazāk nekā pēc gada visu komiksfilmu komiksfilmā “Atriebēji: Bezgalības karš”!

Bet tikmēr gaidīsim jūs 7. jūlijā 18.30 k/t “Kino Citadele” SCAPE auditorijā uz īpašo filmas “Zirnekļcilvēks: Atgriešanās mājās” pirmizrādi, lai pirmie redzētu vasaras krāšņāko un piedzīvojumiem bagatāko komiksfilmu! Pirms filmas būs dzērieni, aizraujošs stāsts par Zirnekļcilvēka lielā ekrāna piedzīvojumiem no Kinoblogeriem, kā arī konkurss ar vērtīgām balvām!

Skatieties “Zirnekļcilvēks: Atgriešanās mājās” arī īpašajos “Noskaties pirmais” seansos no otrdienas, 11. jūlija! Filma Latvijas kinoteātru repertuārā no piektdienas, 14. jūlija.