Ziņas

Pazušana Nīsona secībā

Kā jau vienmēr, arī šai filmai tiek gatavots Holivudas rīmeiks. Un nevis vienkārši rīmeiks, bet gan rīmeiks ar nopelniem bagāto ļaunu darbu darītāju labu ideju vārdā - Liamu Nīsonu, kurš, šķiet, ir perfektākais Stellana Skarsgārda aizvietotājs (ja viņam vispār kādreiz būs nepieciešams aizvietotājs). "In Order of Disappearance" tuvojas!

30.06.2016

2014. gadā mūs (un cerams, ka arī jūs) apciemoja fantastiska melnā grāvējkomēdija no aukstās Norvēģijas – “In Order of Disappearance” , kuru kinoprojekts “Spektrs” pat vienubrīd gribēja izrādīt, bet mēs ceram, ka jūs noskatījāties tāpat. Piķa melns humors efektīvi kontrastēja ar bezgalīgi baltajām ainavām, neiecietība un diezgan brutāls nacionālisms patīkami atgādināja, ka arī norvēģi ir tādi paši cilvēki kā mēs, bet visam pa vidu melnos darbus un nedarbus šajā “norvēģu Ridlija Skota” Hansa Petera Molanda filmā darīja izcilais zviedrs Stellans Skarsgārds, izcilais vācietis Bruno Gancs un mūsu mīlulis Tormunds jeb Kristofers Hivju. Arī filmas oriģinālnosaukums “Kraftidioten” uzstājīgi saka, ka tā ir obligāti jāmeklē rokā:

Kā jau vienmēr, arī šai filmai tiek gatavots Holivudas rīmeiks. Un nevis vienkārši rīmeiks, bet gan rīmeiks ar nopelniem bagāto ļaunu darbu darītāju labu ideju vārdā – Liamu Nīsonu, kurš, šķiet, ir perfektākais Stellana Skarsgārda aizvietotājs, ja viņam vispār kādreiz būs nepieciešams aizvietotājs. Nemainīga paliks arī filmas galvenā intriga – pavisam mierīgais sniega tīrītājs sniegotajā Kolorado (Norvēģijas vietā) kļūst pavisam nemierīgs, kad viņa dēls iet bojā savstarpēji karojošo mafijas grupējumu razborkās. Un jau drīz vien sniega tīrītājs tīrīs ne tikai sniegu, ja jūs mūs saprotat…

Rīmeiku režisēs tas pats Hanss Peters Molands, kuram šī būs debija angļu valodā – tātad autorrīmeiks. Vēl tikai jāaizsūta Nīsons filmēt neizbēgamo “T4ken” un jāsauc atpakaļ Stellans – atlikušo budžetu varēs sabērt kabatās, kinoteātros vienkārši parādot oriģinālu! “In Order of Disappearance” (vai kā nu tas sauksies) iznākšanas datums vēl nav noteikts, bet jūs skrieniet lūkot oriģinālu – ir tā vērts, ja vēl nav skaidrs.