Ziņas

Pēc “Predator” nāk… “The Predator”!

Uzreiz atklāsim - ignorējot "Predators", bet šī Roberta Rodrigeza producētā filma diemžēl neattaisnoja producentu liktās cerības, lai gan, manuprāt, noteikti ir pieskaitāma vienotajai pasaulei, īpaši tādēļ, ka tajā pilnīgi legāli eksistē, piemēram, "Alien vs Predator: Requiem". Bet ne par to šoreiz. Par kaut ko priecīgāku.

26.01.2017

Uzreiz atklāsim – ignorējot “Predators”, bet šī Roberta Rodrigeza producētā filma diemžēl neattaisnoja producentu liktās cerības, lai gan, manuprāt, noteikti ir pieskaitāma vienotajai pasaulei, īpaši tādēļ, ka tajā pilnīgi legāli eksistē, piemēram, “Alien vs Predator: Requiem”. Bet ne par to šoreiz. Par kaut ko priecīgāku:

Stāsta (kā arī ziņas un veselu divu #kinoblogeri seansu) iemesls ir faktā, ka režisors, scenāriju autors un vienkārši bad motherfucker Šeins Bleks, kurš 80. gadu vidū dāvāja pasaulei ironisko buddy-cop žanru ar “Lethal Weapon”, “The Last Boy Scout” un pat agrīno “Last Action Hero” versiju, 90. gadus pavadīja, dzerot un šņaucot kokaīnu par sapelnītajiem superhonorāriem, bet mūsdienās ir atgriezies ar “Kiss Kiss Bang Bang”, “The Nice Guys” un pat “Iron Man 3”, gatavo turpinājumu vienam no saviem pirmajiem projektiem, skatītāju iecienītajam “Predator”. Kā to iemācīja vēl Vins Dīzelis, pieliekot klāt “the”, viss (tostarp ieņēmumi) uzreiz kļūst pavisam nopietni – sagaidām “The Predator”!

Predator, Plēsoņa

Bleks, kuram netrūkst ne naudas, ne projektu (piemēram, “Doc Savage” ar pašu The Rock), piekrita projektam tikai ar nosacījumu, ka tas a) nebūs reboot, bet gan pilntiesīgs turpinājums un b) viņam patiešām ir ko teikt! Un esot arī, tikai filmas galvenais āķis, protams, no mums pagaidām tiek rūpīgi slēpts. Mēģināsim to atminēt pēc tā, kas mums ir pieejams.

Filmas scenāriju Bleks raksta kopā ar savu ilggadējo draugu, režisoru un scenāriju autoru Fredu Dekeru (“Monster Squad”), tādēļ filmā varam gaidīt īstu 80. gadu stilu – nekādu “jauno un perspektīvo” scenāriju autoru. Vairāk – filma manāmi tiek veidota pēc pirmā “Predator” parauga, jo arī šī būs komandas filma! Galvenās lomas tajā atveidos pēc “Narcos” un drīz arī pēc “Logan” pazīstamais Boids Holbruks – protams, atvaļināts eksmilitārists, kurš tiek iesaukts atpakaļ dienestā, kad uz Zemes atkal ierodas Plēsoņas, kā arī  Sterlings K. Brauns (“People vs OJ Simpson”), Trevante Roudss (“Moonlight”), Kīgans Maikls-Kejs un Olīvija Manna. Visbeidzot – filmā vajag arī kādu bad-ass aktieri, un tas šoreiz būs pats Soģis, Tomass Džeins, kurš spļaus ārā Šeina Bleka sadomātās mačo asprātības. Filma būs ar cietu “R” reitingu, bet tās darbība pavisam noteikti norisināsies Ziemassvētkos! (Kas Bleka fanus nepārsteigs.)

Pēc nepārbaudītām ziņām (t.s. “alternatīvie fakti”), Šeins Bleks esot ieturējis pusdienas ar pašu Arnoldu, bet nav zināms, vai tie runāja par filmu vai arī par to, cik garšīgi ir omāri. Bet tas, kas ir zināms, ir Arnolda šībrīža vēlme turpināt visus savus veiksmīgos projektus, tā ka…

Visiem jaunumiem var sekot līdzi filmas oficiālajā Facebook lapā, “The Predator” iznāk 2018. gada 7. februārī!

Bet oriģinālais “Predator” ir mūsu šī gada “Kinoblogeri piedāvā” Ziemassvētku seanss – piektdien, 22. decembrī, k/t “Kino Citadele”. Tie, kas pērn bija uz “Commando”, saprot, ka šo nedrīkst laist garām nekādā gadījumā! Pārējie arī: http://ej.uz/predatorfb

Predator, Plēsoņa