Ziņas

Pirmās atsauksmes par “Galaktikas sargiem 2” ir… šokējošas! (VIDEO)

Šokējoši labas, tas ir! Un kāds "clickbaitīgs" virsraksts ik pa laikam nekaitēs un uzsitīs asinis - neviens no mums nešaubījās, ka Džeimss Ganns un Co. atkārtos pirmās daļas maģiju, gluži vienkārši tādēļ, ka tā nebija veiksme vai sakritība! "Galaktikas sargi 2" īpašajā "Kinoblogeri piedāvā" pirmizrādes seansā - jau ceturtdien, 27. aprīlī!

19.04.2017

Šokējoši labas, tas ir! Un kāds clickbaitīgs virsraksts ik pa laikam nekaitēs un uzsitīs asinis – neviens no mums nešaubījās, ka Džeimss Ganns (kuram ļoti iesakām sekot “Facebook“) un Co. atkārtos pirmās daļas maģiju, gluži vienkārši tādēļ, ka tā nebija veiksme vai sakritība! Un, ja cilvēkiem ļauj darīt to, kas patīk, sanāk tieši tas, kam jāsanāk! Starp citu, Ganns atgriezīsies arī “Guardians of the Galaxy Vol.3”, kas ne tikai noslēgs komandas šībrīža versijas (tātad – būs arī citas) piedzīvojumus, bet arī aizsāks pavisam jaunus pavērsienus “Marvel” kino pasaules 4. fāzē (jo iznāks pēc “Infinity War” storyline noslēguma)!

Ārvalstu pērkamajiem blogeriem un citiem piederīgajiem filmu jau parādīja pašā “Disney” impērijas sirdī, par ko var interesanti palasīt viņu resursos (te, te un te), bet mūs visvairāk interesē atsauksmes par filmu, vai ne? Tad nu droši lasām, spoileru gandrīz nav:

No amizantākām ziņām – Džimmija Kimela šova pastāvīgais rokaspuisis Giljermo saņēma lomu filmā, kas ļāva viņam (un šova veidotājiem) paviesoties filmas uzņemšanas laukumā un izspēlēt pāris amizantas ainas ar Krisu Pratu un Kurtu Raselu. Vakara šovu autoru izdoma (un budžets) ir patiesi neizsmeļams – ir vērts noskatīties:

Bet jau vairākkārt pieminētais Džeimss Ganns publiski atzinās, ka filmai ir ne viena, divas, trīs vai četras, bet veselas 5 (piecas!) pēctitru ainas! PIECAS. PĒCTITRU. AINAS! Saņem, Vin Dīzel:

“Galaktikas sargi 2” Latvijas kinoteātros jau no 28. aprīļa (nedēļu ātrāk nekā ASV kinoteātros), bet īpašajā “Kinoblogeri piedāvā” pirmizrādes seansā – jau ceturtdien, 27. aprīlī (nedēļu un vienu dienu ātrāk nekā ASV kinoteātros)! Biļetes jau pieejamas: http://ej.uz/gotg2kb