Ziņas

Radošā komanda aicina atbalstīt jaunās “Piena” filmas tapšanu

"Piena" radošā komanda sākusi jaunas īsfilmas "Laura un Vineta" veidošanu, un šoreiz tā būs ziemeļnieciski fantastiska komēdija - citplanētieši, NLO, valdības aģenti un... kartupeļi!

20.06.2017

“Piena” radošā komanda sākusi jaunas īsfilmas “Laura un Vineta” veidošanu, un šoreiz tā būs ziemeļnieciski fantastiska komēdija – citplanētieši, NLO, valdības aģenti un… kartupeļi! Darbs paredzēts vērienīgs un vizuāli iespaidīgs, tādēļ komanda aicina cilvēkus atbalstīt tās tapšanu pūļa finansēšanas vietnē “Projektu banka”!

Šī būs jau devītā “Piena” īsfilma, kas turpina kolorīto “Piena” kino sēriju, kas tautā iemīļota jau kopš pirmās filmas. “Mēs gatavojam jaunu, mazliet fantastisku, mazliet ziemeļnieciski humoristisku īsfilmu. Virsvadību šoreiz uzņēmies režisors Roberts Kuļenko, stāstu palīdzējis sarakstīt Pēteris Pūrītis, roku uz kameras turēs Juris Pīlēns, un vispār – komanda būs labu labā,” stāsta tās veidotāji.

Apmaiņā pret palīdzību radošā komanda piedāvā arī dažādas atlīdzības – ziedotāju uzrādīšanu filmas titros, ielūgumus uz pirmizrādi un tās ballīti, režisora Roberta Kuļenko režijas meistarklasi un dāsnākajiem – arī lomu filmā. Savukārt uzņēmumiem par attiecīgu ziedojuma summu iespējams filmā iekļaut savu produktu vai pakalpojumu. Atbalstīt filmu iespējams pašmāju pūļa finansējuma vietnē “Projektu banka“.

Jaunajā filmā šoreiz stāsts būs par Aldi – kungu labākajos gados. Aldis viens pats gādā par piemājas bioloģisko saimniecību. Gaidāma laba raža. Kādu nakti viņa kartupeļu laukā nokrīt Zemes pavadonis. Vismaz tā apgalvo speciālisti. Lauks tiek apžogots, un Aldis evakuēts. Vai viņam kopā ar draugiem Juri un Ludmilu izdosies atgūt savus kartupeļus?

Nepieciešamā summa ir 3000 eiro. Līdzekļi tiks lietoti dekorāciju būvniecībai (tiks būvēts kosmosa kuģis), specefektu izveidei, kostīmu darināšanai, kā arī citām izmaksām. Filmas pirmizrāde paredzēta šī gada augusta vidū, neilgi pirms gaidāmajiem “Piena svētkiem”!

Atbalstīt īsfilmas “Laura un Vineta” veidošanu un sekot līdzi projekta attīstībai iespējams tās oficiālajā lapā pūļa finansējuma vietnē “Projektu banka”: https://vimeo.com/220612462

Skatītāju iemīļotākās iepriekšējo gadu “Piena filmas”:
“Musketieri, tubists & bumbulītis”
“Polka balles kurpēs / Hitgirls”
“Olimpiskie zēni un trenere”