Ziņas

Skatītāju atsauksmes par filmu “Svingeri”

Jau ar piektdienu, 9. decembri, pie skatītājiem nonāks režisora Andreja Ēķa filma "Svingeri"! Filmas pirmizrādē zāli ik pa brīdim pāršalca smieklu vētras, bet tādēļ jau tie ir īpaši aicinātie viesi - mūsu viedokli gaidiet tuvākajās dienās (iesakām atmest skepsi un doties uz kino jau tagad), bet šajā rakstā apkoposim skatītāju atsauksmes par filmu:

08.12.2016

Jau ar piektdienu, 9. decembri, pie skatītājiem nonāks režisora Andreja Ēķa filma “Svingeri” – visās nozīmēs zīmīgs darbs, jo ir pa ilgiem laikiem pirmā pašmāju komēdija un pašmāju filma, kura domāta pirmām (un arī pēdējām) kārtām tieši skatītājiem. Drosmīgs eksperiments ieviest Latvijā pasaules kino tendences (pašmāju izklaides produktus, kuri bieži vien izkonkurē Holivudas piedāvājumus) vai arī mēģinājums uzpelnīties uz aktuālas un “pikantas” tēmas?

Filmas pirmizrādē zāli ik pa brīdim pāršalca smieklu vētras, bet tādēļ jau tie ir īpaši aicinātie viesi – mūsu viedokli gaidiet tuvākajās dienās (iesakām atmest skepsi un doties uz kino jau tagad), bet šajā rakstā apkoposim skatītāju atsauksmes par filmu (raksts tiks papildināts):