Ziņas

Kinofestivāla “Spektrs 7” pirmizrāde: “Satikšanās uz piena ceļa” (“On the Milky Road”)

Turpinot iepazīstināt jūs ar kinofestivāla "Spektrs 7" filmām - serbu režisors Emirs Kusturica ir labi pazīstams pašmāju kino skatītājiem ar tādām filmām, kā "Baltais kaķis, melnais kaķis", "Arizonas sapnis", "Underground" un citām. Atmetot Emira politiskos uzskatus (nesaprotam un neatbalstām), lai par mākslinieku runā māksla viņa jaunākajā filmā "Satikšanās uz piena ceļa" ("On the Milky Road"):

18.03.2017

Turpinot iepazīstināt jūs ar kinofestivāla “Spektrs 7” filmām – serbu režisors Emirs Kusturica ir labi pazīstams pašmāju kino skatītājiem ar tādām filmām, kā “Baltais kaķis, melnais kaķis”, “Arizonas sapnis”, “Underground” un citām (pat ja pēdējā laikā ir, maigi izsakoties, ap*irsies ar saviem politiskajiem uzskatiem, kurus labāk būtu paturējis pie sevis). Nesaprotam un neatbalstām, bet lai par mākslinieku runā māksla viņa jaunākajā filmā “Satikšanās uz piena ceļa” (“On the Milky Road”):

Biļetes vēl pieejamas: http://kinospektrs.lv/on-the-milky-road/

Pavasaris kara laikā. Ik dienu piena pārdevējs ložu krustugunīs šķērso frontes līniju, lai kareivjiem nogādātu savu preci. Tā kā viņš ir iemantojis turību ar savu rūpalu un viņu mīl ciema daiļava, viņu gaida mierpilna nākotne… Taču negaidīti uzrodas noslēpumaina itāliešu sieviete, kas sagriež vīra dzīvi kājām gaisā. Tā sākas kaislīgs stāsts par aizliegto mīlu, kas abus ierauj neticamu un bīstamu notikumu virpulī. Viņus ir savedis liktenis, un neviens un nekas viņus vairs nespēs apturēt…

“Balstīta uz trīs patiesiem stāstiem un daudz jo daudz fantāzijām” – tā skandalozais multimākslinieks Emirs Kusturica skatītājus iepazīstina ar savu jaunāko veikumu “Satikšanās uz piena ceļa”. Visdažādāko žanru mikslis – kara drāma satiekas ar komēdiju un romantiku stāstā par serbu pienvedēja mīlas dēkām. Režisora īpaši radošā pieeja atspoguļojas vārdos neaprakstāmā mākslinieciskā haosā – filma, pēc kuras labāk domāt, kā to dabūja gatavu, nevis kāpēc.

Skatieties filmu “Satikšanās uz piena ceļa” (“On the Milky Road”) kinofestivālā “Spektrs” – seansi otrdien 19:00, trešdien 19:30 un svētdien 12:00! BIĻETES.